EMAC

EINDHOVENSE MOTOR en AUTOMOBIEL CLUB

6 en 7 juni 2020 - 63e Vierlandenrit

Uitslag jaar 2009:

Uitslag 2009

Epiloog

Uitslag auto's

Uitslag motoren

Uitslag Dames-equipes

Uitslag Jubilarissen en Trofeen

Grootste groep klassering

Epiloog

Uitslag auto's

  1. 10   S.T.H. van Woezik   HELMOND 2 + 4 = 6
  3   M.  Paris   AMSTELVEEN 3 + 3 = 6
  3. 23   J.P.W.  Goossens   EINDHOVEN 4 + 3 = 7
  4. 7   A.J.  Dukino   EINDHOVEN 3 + 5 = 8
  5. 5   H.P.J.  Kessels   NEERKANT 3 + 6 = 9
  6. 4   P.P.  Verbeek   NIEUWEGEIN 3 + 10 = 13
  7. 136   A.T.  Rijsmus   DE MEERN 6 + 8 = 14
  8. 145   J.A.F.  Kuijpers   TILBURG 8 + 7 = 15
  9. 75   T.J.P.H.  Berkers   ZOETERMEER 13 + 3 = 16
  32   A.J. van der Werf   HELENAVEEN 14 + 2 = 16
  42   R.P.  Oosterveen   HELENAVEEN 15 + 1 = 16
 12. 14   R.F.  Rijsmus   NUENEN 14 + 4 = 18
  24   A.J.  Baken   VALKENSWAARD 14 + 4 = 18
 14. 36   P.P.E.J.  Clermonts   EINDHOVEN 14 + 5 = 19
 15. 13   H.J.J.  Coppens   REUSEL 15 + 7 = 22
 16. 84   J.P.W.  Vermeulen   EERSEL 21 + 2 = 23
 17. 63   V.C.J.M. v.d. Mierden   HOOGE MIERDE 10 + 14 = 24
 18. 137   H.P.W.M.  Timmers   EINDHOVEN 15 + 10 = 25
 19. 114   H.J.C.  Zwanenburg   VELSEN-NOORD 13 + 13 = 26
 20. 45   P.G.M.J. van de Meulengraaf   EINDHOVEN 11 + 18 = 29
 21. 22   H.J.A.  Manders   DEURNE 19 + 12 = 31
  16   S.A.A.  Clermonts   EINDHOVEN 22 + 9 = 31
 23. 82   M.M.  Loomans   ASTEN 21 + 11 = 32
  31   G.P.J. van Och   VALKENSWAARD 30 + 2 = 32
 25. 142   K.A.J. van de Gender   TILBURG 24 + 9 = 33
 26. 50   C.J.H.M. van Ojen   DRONTEN 29 + 5 = 34
 27. 35   P.J.M.  Vermeulen   NUENEN 34 + 1 = 35
 28. 138   M.C.A. van Kasteren   TILBURG 26 + 10 = 36
 29. 207   L.J.G.M.  Berkvens   ASTEN 21 + 16 = 37
  44   D.J.M.  Hover   EINDHOVEN 33 + 4 = 37
  37   J.M.  Loomans   ASTEN 34 + 3 = 37
 32. 74   A.A.M.E.H.  Rijsmus   NUENEN 12 + 27 = 39
 33. 17   D.J.  Manders   DEURNE 22 + 18 = 40
  59   M.J.P.  Daandels   HEESCH 30 + 10 = 40
  8   W.M.G.  Manders   DEURNE 35 + 5 = 40
  1   H.J.H.  Clermonts   VALKENSWAARD 36 + 4 = 40
 37. 129   A.J.H. van der Horst   SEVENUM 28 + 13 = 41
  38   C.J.  Manders   DEURNE 33 + 8 = 41
 39. 195   R.  Gill   DE KWAKEL 21 + 21 = 42
 40. 185   F.J.A.M.  Peeters   VELDHOVEN 11 + 32 = 43
 41. 132   R.H.  Verweij   BARNEVELD 33 + 12 = 45
 42. 139   J.M.A.  Stienen   WEERT 23 + 23 = 46
  77   G.J.J.  Joosten   LIESSEL 33 + 13 = 46
  43   R.  Wouters   DEURNE 37 + 9 = 46
 45. 69   B.J.C. van Uijthoven   REUSEL 28 + 19 = 47
 46. 28   W.H.C.M.  Baken   VALKENSWAARD 42 + 6 = 48
 47. 125   R.H.P.M. van Rijt   ASTEN 25 + 24 = 49
  6   M.T.C.P.  Godschalx   LEENDE 42 + 7 = 49
 49. 12   C. van Geffen   EINDHOVEN 41 + 9 = 50
  52   H.J.M van Horen   HELENAVEEN 46 + 4 = 50
 51. 21   E.G.P.J.  Godschalx   LEENDE 41 + 11 = 52
 52. 249   H.J.A.  Verberne   ASTEN 26 + 27 = 53
  11   P.P.  Clermonts   EINDHOVEN 41 + 12 = 53
 54. 20   C.J.E. van Esseveldt   GRASHOEK 21 + 34 = 55
  223   H.L.M.  Merkx   REUSEL 30 + 25 = 55
 56. 61   M.J.D.C.  Jannes   VELDHOVEN 44 + 12 = 56
 57. 141   C.J.  Keller   HILVERSUM 41 + 17 = 58
  64   L.A.M. van der Vliet   MAARHEEZE 42 + 16 = 58
  116   G.L.W. van Horssen   ASTEN 46 + 12 = 58
 60. 54   J.H.W.  Hover   EINDHOVEN 24 + 36 = 60
  41   H.J.J.M. Op 't Roodt   BRUNSSUM 27 + 33 = 60
 62. 57   H.J.M.  Bisschops   ASTEN 51 + 11 = 62
  71   M. den Ouden   ZAANDAM 53 + 9 = 62
 64. 68   Th.A.C.  Vlassak   BLADEL 45 + 18 = 63
 65. 96   C.G.W.  Verhoeven   VALKENSWAARD 47 + 19 = 66
 66. 56   B.  Donjacour   HOOFDDORP 31 + 38 = 69
 67. 127   C.D.M.  Hendriks   VELDHOVEN 54 + 17 = 71
  26   D.A.C.M.  Clermonts   EINDHOVEN 58 + 13 = 71
  73   J.M.C.H. van Uijthoven   BLADEL 58 + 13 = 71
 70. 2   H.C. van Weert   ESCH 54 + 18 = 72
  197   P.A.H.  Coppelmans   SON 58 + 14 = 72
 72. 9   H.J.  Rouwhorst   HOOGLANDERVEEN 38 + 36 = 74
 73. 192   P.J. van Eijk   ASTEN 44 + 32 = 76
  19   A.J.H. van Seccelen   DEURNE 47 + 29 = 76
  40   F.A.P.  Kooiman   EINDHOVEN 61 + 15 = 76
 76. 27   J.H.L.M.  Wouters   DEURNE 31 + 46 = 77
 77. 115   B.  Braham   EEMNES 36 + 42 = 78
  112   P.M.  Dorel   HAARLEM 55 + 23 = 78
 79. 88   J.C.  Vogels   ASTEN 24 + 55 = 79
  105   D.H.H.  Naus   GELDROP 67 + 12 = 79
 81. 29   J.C.A.  Gevers   REUSEL 61 + 21 = 82
 82. 103   E.E.C.  Snel   WEERT 55 + 28 = 83
 83. 65   P.A.M. van Dooren   REUSEL 50 + 35 = 85
 84. 53   M.W.F.H.  Manders   DEURNE 81 + 13 = 94
 85. 92   P.J.  Vogels   EERDE 44 + 51 = 95
 86. 100   J.P.P.  Raaijmakers   WEERT 89 + 20 = 109
 87. 76   G.J.H.  Verheijden   ARNHEM 118 + 16 = 134
 88. 179   M.J.B.  Schoonen   BREUGEL 77 + 58 = 135
 89. 254   B.M.F. van Hout   EINDHOVEN 46 + 108 = 154
 90. 60   A.J.M.  Jansen   REUSEL 100 + 66 = 166
 91. 169   H.E.M.  Mertens   WEERT 78 + 101 = 179
 92. 107   W.H.B.  Belgers   EINDHOVEN 139 + 47 = 186
 93. 80   R.H.L.  Hendriksen   ARNHEM 116 + 72 = 188
 94. 49   P.G.A.  Hover   EINDHOVEN 81 + 129 = 210
 95. 243   J.  Bakers-v. Elst   NUENEN 142 + 99 = 241
 96. 58   J.  Hartland   MILHEEZE 257 + 6 = 263
 97. 18   R.F.  Pennings   BOXTEL 28 + 237 = 265
 98. 72   P.  Buijvoets   SOMEREN 136 + 130 = 266
 99. 146   M.L.J.  Teijn   HAZERSWOUDE-RYNDYK 176 + 104 = 280
100. 91   A.J.  Soontiens   REUSEL 169 + 118 = 287
101. 245   J.A.  Verberne   ASTEN 246 + 54 = 300
102. 120   A.B.P.  Nelen   BREDA 203 + 131 = 334
103. 171   C.L.W.  Parren   ITTERVOORT 214 + 129 = 343
104. 210   F.M. van Nunen   VALKENSWAARD 346 + 7 = 353
105. 70   E.M.C.  Schellekens   EINDHOVEN 317 + 92 = 409
106. 150   G.J.J.  Ragas   DEN BOSCH 105 + 314 = 419
107. 228   G. van Giessen   POEDEROIJEN 223 + 239 = 462
108. 199   W.  Wester   KROMMENIE 194 + 270 = 464
109. 135   L.E.  Stienen-Dore   WEERT 256 + 211 = 467
110. 227   H.  Vossen   SOMEREN 230 + 238 = 468
111. 39   M.W.J.G. van Kol   ASTEN 20 + 451 = 471
  86   B.  Verbakel   AARLE-RIXTEL 185 + 286 = 471
113. 229   L.M.  Hoeben   SOMEREN-EIND 236 + 239 = 475
114. 247   H.H.H.  Kroon   LOMM 410 + 75 = 485
115. 30   A.L. de Bijl   DEN BOSCH 239 + 247 = 486
116. 149   W.M.  Kox   REUSEL 303 + 184 = 487
117. 111   M.P.T.  Jonker   EINDHOVEN 268 + 235 = 503
118. 51   M.H.L.  Daniels   BEST 125 + 380 = 505
119. 97   R.G.  Tobisch   NUENEN 130 + 376 = 506
120. 90   R.A.  Vereijken   NUENEN 186 + 321 = 507
121. 118   M.C.H. van der Linde   VELSEN-NOORD 31 + 480 = 511
122. 251   S.J.M.  Sweerts   HORST 390 + 128 = 518
123. 174   T.M.L.  Vinck   ASTEN 223 + 308 = 531
124. 25   M.M.H. de Wit   OMMEL 281 + 252 = 533
125. 101   P.F.H.M.  Passier   NUENEN 123 + 418 = 541
126. 48   D.D.J.G.  Bevers   DEURNE 256 + 293 = 549
127. 178   H.J. van Lieshout   OMMEL 216 + 339 = 555
  46   G.P.W.  Daniels   BEST 226 + 329 = 555
129. 187   J.H.  Langeveld   AMSTERDAM 245 + 312 = 557
130. 15   H.W.M. van Lierop   SOMEREN-EIND 249 + 321 = 570
131. 230   A.S.  Vos   ZWOLLE 219 + 352 = 571
132. 33   M.A.P.  Adriaans   DEURNE 233 + 339 = 572
133. 143   J.G.E.  Heltzel   WEERT 205 + 372 = 577
134. 226   A.J.  Uildriks   NOORD-SLEEN 207 + 371 = 578
135. 93   J.P.  Snijders   SOMEREN 96 + 532 = 628
136. 156   M.  Dadema   VALKENSWAARD 277 + 357 = 634
137. 163   V.H.J.  Langenaken   HECHTEL-EKSEL 208 + 430 = 638
138. 209   C.H.J.  Verbeek   HEEZE 63 + 600 = 663
139. 186   R.A.B.  Heuveling   ARENDONK 373 + 292 = 665
140. 184   C.M.M.  Seelen-Fenne   NEERKANT 294 + 381 = 675
141. 231   S.W.T.A.  Peeters   ASTEN 270 + 407 = 677
  147   A.P.J.  Ambaum   LEENDE 294 + 383 = 677
143. 79   J.M.F.  Kleuskens   ASTEN 252 + 426 = 678
144. 232   M.H. v.d. Moosdijk   ASTEN 334 + 346 = 680
145. 148   R.F.W. van Hulsel   VALKENSWAARD 284 + 399 = 683
146. 123   P.L.M. van Kessel   ROELOFARENDSVEEN 550 + 134 = 684
147. 109   M.L.N.M.  Mersel   NUENEN 211 + 474 = 685
148. 124   W. van Scheijndel   KATWIJK 551 + 135 = 686
149. 152   R. van de Laarschot   VALKENSWAARD 308 + 386 = 694
150. 198   N.L. van der Pol   VUGHT 311 + 385 = 696
151. 190   K.J.G.  Lepelaars   HAPERT 402 + 297 = 699
  122   A.J. van Beek   LIMBRICHT 554 + 145 = 699
153. 159   M.J.G.  Leurs   WEERT 288 + 421 = 709
  151   P.A.M.  Korpershoek   WEERT 369 + 340 = 709
155. 121   A.J.T.M.  Donkers   BEEK EN DONK 554 + 170 = 724
156. 203   H.J.P.  Thijssen   NUENEN 465 + 286 = 751
157. 99   T.A.W.  Daniels   BEST 551 + 202 = 753
158. 155   H.E.J.M.  Mertens   WEERT 335 + 425 = 760
159. 164   B.  Heesterbeek   VALKENSWAARD 345 + 417 = 762
160. 224   R.A.  Didden   SMILDE 265 + 512 = 777
161. 222   J.A.  Brinks   TER-APEL 276 + 509 = 785
162. 220   N.C.  Gerritsen   VELDHOVEN 283 + 507 = 790
163. 160   J.  Dadema   VALKENSWAARD 342 + 450 = 792
164. 161   E.  Oomen   GELDROP 377 + 418 = 795
165. 140   R.S.  Stertefeld   DOMMELEN 428 + 392 = 820
166. 144   G.W.  Christiaanssen   NUMANSDORP 460 + 385 = 845
167. 189   A.A.A.  Coppens   ZALTBOMMEL 354 + 504 = 858
168. 167   M.W.A.  Beelen   WEERT 397 + 485 = 882
169. 95   J.G.  Vermond   EINDHOVEN 534 + 368 = 902
170. 131   F.M.H.M.  Hendriks   VELDHOVEN 453 + 456 = 909
171. 81   E.  Huibers   NUENEN 434 + 483 = 917
172. 62   H.J.A.C.  Frenken   SOMEREN 447 + 473 = 920
173. 117   R.  Gielen   WEERT 591 + 337 = 928
174. 113   F.  Rodriguez   WEERT 631 + 300 = 931
175. 153   A.P.M.  Schots   LAGE-MIERDE 414 + 518 = 932
176. 250   H. van Verseveld   LELYSTAD 368 + 570 = 938
177. 218   H.A.L. van den Akker   EINDHOVEN 339 + 600 = 939
178. 205   A.M.  Verbeek   HELMOND 356 + 600 = 956
179. 244   G.P.B.G.  Buuts   VALKENSWAARD 390 + 570 = 960
180. 176   D.  Vogels   HELMOND 480 + 486 = 966
181. 67   B.H.N.  Banziger   SOMEREN 465 + 502 = 967
182. 240   D.M.J.  Amalo   VALKENSWAARD 413 + 555 = 968
183. 200   P.W.M. van Boxmeer   UDEN 401 + 570 = 971
184. 215   B.J.  Oosenbrug   IJSSELSTEIN 392 + 584 = 976
185. 110   M.  Gielen   HELMOND 639 + 342 = 981
186. 225   O.J.P. van de Vijfeijke   HEEZE 389 + 600 = 989
187. 235   E.J.G.  Adriaans   DEURNE 392 + 600 = 992
188. 128   W.J.C.  Smit   HILVERSUM 468 + 554 = 1022
189. 221   R.A.A.  Schepens   LEENDE 426 + 600 = 1026
190. 102   M. van Geel   DESSEL 457 + 570 = 1027
  180   T.  Kornmann   HELMOND 506 + 521 = 1027
192. 172   J. van Wezel   VALKENSWAARD 429 + 600 = 1029
193. 108   G.A.J.  Rommes   DESSEL 463 + 569 = 1032
194. 87   J.E.S.  Buijsers   SOMEREN 484 + 549 = 1033
195. 238   A.H.P.H.  Willems   BEST 435 + 600 = 1035
196. 208   D.P.  Hompes   BUDEL-SCHOOT 499 + 540 = 1039
197. 219   M.K.  Wiesman   IJSSELSTEIN 451 + 600 = 1051
198. 217   S.J.H.  Schats   MIERLO 453 + 600 = 1053
199. 248   M.M.A.C. van den Brandt   EINDHOVEN 456 + 600 = 1056
200. 47   H.  Hey   GELDROP 690 + 375 = 1065
201. 242   A.H.E.O.  Bos   BEST 468 + 600 = 1068
202. 409   A.H. de Greef   GELDROP 499 + 570 = 1069
203. 410   M.C.J.  Goutziers   HOEVEN 502 + 570 = 1072
204. 211   R.M.  Oosenbrug   IJSSELSTEIN 490 + 600 = 1090
205. 246   A.B.  Kool   EINDHOVEN 551 + 540 = 1091
206. 241   F.C.  Loeff   ALMKERK 505 + 600 = 1105
207. 66   M.G.A.C.  Vogels   EINDHOVEN 630 + 476 = 1106
208. 170   L.F. van der Meeren   ZWAANSHOEK 522 + 600 = 1122
209. 168   R.  Wils   VALKENSWAARD 537 + 600 = 1137
  233   F.J.M.  Kessels   BUDEL 567 + 570 = 1137
211. 193   A.M.S.  Verspaget   EINDHOVEN 570 + 570 = 1140
212. 83   A.T.M.  Vinken   SOMEREN-EIND 592 + 549 = 1141
213. 216   M.A.H. van Cranenbroek   BUDEL 597 + 549 = 1146
214. 214   J.  Sol   HAPERT 552 + 600 = 1152
  234   R.  Knook   BERGEIJK 600 + 552 = 1152
216. 78   E.W.  Lavrijsen   GOUDA 645 + 549 = 1194
217. 212   F.J.J.  Aarts   BUDEL 630 + 570 = 1200
218. 239   G.G.A.  Ferrari   VELDHOVEN 660 + 570 = 1230
  236   P.J.M.  Senders   EINDHOVEN 660 + 570 = 1230
220. 260   C.J. van den Heuvel   HEEZE 660 + 600 = 1260

Auto's niet geklasseerd

89   M.H.R.  Kanters   SOMEREN
94   M.  Tijssen   AMSTERDAM
98   A.A.H.  Barten   NUENEN
119   E.E.  Versluis   GELDROP
154   H.J.M.H. van Rijswijk   KINROOI
158   J.J.G.  Vaessen   ROTEM
162   F.P.M. van Rijswijk   MEEUWEN
166   N.A.E.  Kuijpers   SOMEREN
173   I.M.A.  Schuddebeurs   EMMEN
191   J.J.H.  Bergmans   SOMEREN
201   H.J.M. van den Heuvel   EINDHOVEN
213   J.P.  Bots   VALKENSWAARD
252   E.J. van Berkel   HAALDEREN
253   M.E. de Roos   NIJMEGEN
255   T.A.F.  Manders   DEURNE

Uitslag motoren

  1. 130   J.C.A. van de Gender   TILBURG 11 + 8 = 19
  2. 126   H.J.P. van Dalen   TILBURG 16 + 11 = 27
  3. 324   J.P.A.  Zwegers   LUYKSGESTEL 126 + 10 = 136
  4. 325   P.M.W.  Vermeulen   WAALRE 116 + 21 = 137
  5. 326   A.C.  Jansen   VALKENSWAARD 112 + 32 = 144
  6. 327   G.H.F.J. van Leeuwen   EINDHOVEN 110 + 43 = 153
  7. 323   H.P.M. van Son   NEERPELT 140 + 21 = 161
  8. 322   C.J.I.  Cleven   VALKENSWAARD 135 + 118 = 253
  9. 321   J.A.L.  Schoenmakers   NUENEN 141 + 125 = 266
 10. 177   C.H.H.M.  Verschuuren   VELDHOVEN 127 + 147 = 274
 11. 175   P.H.G.  Boonen   GELDROP 145 + 143 = 288
 12. 320   C. van der Werf   EINDHOVEN 151 + 138 = 289
 13. 306   A.A.B.  Kooiman   EINDHOVEN 171 + 160 = 331
 14. 181   J.C.M.  Schoonen   BREUGEL 120 + 214 = 334
 15. 183   E.H.  Spoor   EINDHOVEN 119 + 239 = 358
 16. 305   W.F.P. van Eijk   ASTEN 78 + 422 = 500
 17. 304   F.J.M.G. van Deursen   ASTEN 80 + 422 = 502
 18. 303   H.C.M. van Eijk   ASTEN 86 + 424 = 510
 19. 339   L.H.A.  Vlemmings   EINDHOVEN 250 + 324 = 574
 20. 318   H.P.  Cleven   RIETHOVEN 154 + 450 = 604
 21. 338   W.J.  Vlemmings   EINDHOVEN 287 + 327 = 614
 22. 337   E.  Jongen   HOOGE MIERDE 294 + 330 = 624
 23. 336   M.M. van Halen   EINDHOVEN 299 + 333 = 632
 24. 194   S.J.S. de Lange   MAARSSEN 302 + 336 = 638
 25. 335   J.J. van Halen   EINDHOVEN 304 + 336 = 640
 26. 182   J.G.A.  Seelen   NEERKANT 292 + 352 = 644
 27. 334   H.J. van Halen   EINDHOVEN 309 + 339 = 648
 28. 367   C.W.  Koot   ASSEN 382 + 268 = 650
 29. 196   E.J.L. van der Pol   VUGHT 307 + 353 = 660
  333   B. de Graaf   UELSEN 318 + 342 = 660
 31. 351   P.L.  Alving   MIERLO 327 + 339 = 666
 32. 368   M.  Kral   EMMEN 394 + 273 = 667
 33. 369   M.  Mepschen   EMMEN 391 + 277 = 668
 34. 350   E.W.J.  Pontenagel   GELDROP 335 + 341 = 676
 35. 349   M.W.J.  Pontenagel   GELDROP 343 + 343 = 686
 36. 359   D.H.J.W.  Schepers   HELMOND 334 + 353 = 687
 37. 370   A.C.  Schuddebeurs   EMMEN 390 + 311 = 701
 38. 353   J.H.C.G. van Riet   VELDHOVEN 411 + 298 = 709
 39. 188   H.A.J.A.  Seelen   NEERKANT 359 + 351 = 710
 40. 355   J.T.M. van Eijk   ROTTERDAM 407 + 318 = 725
 41. 358   C.F.P.R.  Spruyt   EINDHOVEN 377 + 354 = 731
  352   A.W.J.M.  Bauhaus   BERGEIJK 428 + 303 = 731
 43. 157   M.J.G.P.  Oomen   BEST 369 + 369 = 738
 44. 371   M.J.  Verboom   EMMEN 398 + 342 = 740
 45. 357   P.F.J.H. van Beek   EINDHOVEN 390 + 355 = 745
 46. 165   B.J.H. van Beers   VELDHOVEN 331 + 415 = 746
 47. 372   A.  Dijkstra   EMMEN 408 + 345 = 753
 48. 345   S.  Poort   HILVERSUM 459 + 298 = 757
 49. 346   W.J.  Poort   HILVERSUM 459 + 301 = 760
 50. 373   M.  Holsheimer   EMMEN 403 + 360 = 763
 51. 374   M.C.  Kral   EMMEN 412 + 374 = 786
 52. 375   M. de Boer   EMMEN 406 + 387 = 793
 53. 376   A.H.  Assen   SLEEN 403 + 398 = 801
 54. 383   P.J.  Verhoeven   MILL 372 + 455 = 827
 55. 385   S.  Rindfleisch   NUNHEM 410 + 457 = 867
 56. 386   M.J.P.J.  Kruissen   UDEN 416 + 458 = 874
 57. 307   P.J.H.F. van der Haagen   BOXTEL 369 + 510 = 879
 58. 387   P.J. van de Rijt   UDEN 422 + 459 = 881
 59. 342   P.P.  Mues   BUDEL-DORPLEIN 601 + 287 = 888
 60. 308   A.C.M.  Schoenmakers   OIRSCHOT 384 + 510 = 894
 61. 388   J.S. van den Ing   UDEN 444 + 462 = 906
 62. 389   D.H.M.  Lamers   UDEN 451 + 465 = 916
 63. 344   A.P.  Veenstra   EINDHOVEN 619 + 307 = 926
 64. 341   R.P.M.  Kunnen   WEERT 605 + 324 = 929
 65. 309   H.A.M. van Boxtel   LIEMPDE 428 + 509 = 937
 66. 343   R.  Mol   HOOGELOON 626 + 312 = 938
 67. 390   M.H.A.J. van den Akker   ZEELAND 472 + 468 = 940
  340   D.  Nordmeijer   ZOETERMEER 609 + 331 = 940
 69. 202   E.J.  Berkhoff   NUENEN 460 + 484 = 944
 70. 204   F.J.  Rooijakkers   BEST 459 + 487 = 946
 71. 310   P.M.G. van de Looij   OIRSCHOT 441 + 508 = 949
  391   R.K.  Posch   ZEELAND 478 + 471 = 949
 73. 206   A.G.M. van den Hurk   NUENEN 458 + 504 = 962
 74. 366   W.J.P.M.  Merks   SON 429 + 540 = 969
 75. 104   P.J.A.  Mijnendonckx   RETIE 458 + 540 = 998
 76. 106   R.  Slegers   DESSEL 461 + 540 = 1001
 77. 360   R.  Alsem   EINDHOVEN 475 + 570 = 1045
 78. 332   H.J.T.J.  Scheepers   BUDEL 584 + 471 = 1055
 79. 331   M.J.M.  Houwen   BUDEL 587 + 469 = 1056
 80. 330   A.J. van Lier   MAARHEEZE 590 + 468 = 1058
 81. 280   M. de Wild   EINDHOVEN 570 + 510 = 1080
 82. 329   J.  Tabak   VALKENSWAARD 623 + 466 = 1089
 83. 412   C.A.M. van de Wetering   GELDROP 551 + 540 = 1091
 84. 361   M.M.  Bogerd   LEERDAM 580 + 520 = 1100
 85. 289   A.C.A.  Verhoeven   GRATHEM 570 + 540 = 1110
  285   J.P.G.  Verhoeven   VELDHOVEN 570 + 540 = 1110
  284   B.W.P.M. van den Heuvel   SCHIJNDEL 570 + 540 = 1110
  283   G.W.J.  Jansen   VELDHOVEN 570 + 540 = 1110
  282   R.A.J. van der Linden   VELDHOVEN 570 + 540 = 1110
 90. 319   P.H.C.L. van Vlokhoven   BEST 572 + 549 = 1121
 91. 85   R.  Timmermans   SOMEREN 610 + 520 = 1130
 92. 365   M.  Moorelisse   NIEUWLAND 615 + 524 = 1139
 93. 399   P.C.W.  Tilburgs   BERGEIJK 600 + 540 = 1140
  406   H.F. van Meijl   BUDEL 600 + 540 = 1140
  405   G.J.M. van Meijl   BUDEL 600 + 540 = 1140
  347   A.J.F.  Lebens   NIEUW-VOSSEMEER 600 + 540 = 1140
 97. 411   G.C.  Iking   LEERDAM 630 + 540 = 1170
  408   C.L.E.T.  Peeters   STEENSEL 630 + 540 = 1170
  404   P.C.H.  Nievergeld   MEIJEL 630 + 540 = 1170
  403   B.H.  Dwars   NEDERWEERT 630 + 540 = 1170
  402   F.M.  Gerris   NEDERWEERT 630 + 540 = 1170
  401   G.M.W.  Gerris   NEDERWEERT 630 + 540 = 1170
  394   J.C.M.  Coolen   REUSEL 630 + 540 = 1170
  393   H.F.G.  Jansen   REUSEL 630 + 540 = 1170
  384   R.N.J.  Lebens   GELDROP 630 + 540 = 1170
  382   J.L.A.  Uijterlinde   LOENEN A/D VECHT 630 + 540 = 1170
  381   H.  Schoe   MAARSSEN 630 + 540 = 1170
  380   G.J.A.  Mouw   LOENEN A/D VECHT 630 + 540 = 1170
  379   O.C. van Schie   LOENEN A/D VECHT 630 + 540 = 1170
  378   W.T. van Veen   ARNHEM 630 + 540 = 1170
  377   M.  Spijker   LOENEN A/D VECHT 630 + 540 = 1170
  312   B.  Volger   GROET 630 + 540 = 1170
  311   J.  Beck   DELFT 630 + 540 = 1170
  300   J.J.  Hompes   BUDEL-SCHOOT 630 + 540 = 1170
  299   B.F.A.  Hompes   BUDEL-SCHOOT 630 + 540 = 1170
  298   M.G. van Cranenbroek   BUDEL 630 + 540 = 1170
  297   L.W.M.  Linders   GASTEL 630 + 540 = 1170
  296   H.L.F.M.  Linders   BUDEL-SCHOOT 630 + 540 = 1170
  295   F.A.H.  Davits   BUDEL 630 + 540 = 1170
  294   W.P.M.  Timmermans   MAARHEEZE 630 + 540 = 1170
  293   A.F.J.  Looijmans   BUDEL 630 + 540 = 1170
  292   P.M. van Bree   BUDEL-SCHOOT 630 + 540 = 1170
  291   M.W.M. van Cranenbroek   BUDEL 630 + 540 = 1170
  290   F.H.H. van Dooren   VELDHOVEN 630 + 540 = 1170
  288   V.W.A.M. van de Vorst   VELDHOVEN 630 + 540 = 1170
  287   L.  Jansen   VELDHOVEN 630 + 540 = 1170
  286   L.L.A.M. van der Vleuten   VELDHOVEN 630 + 540 = 1170
  281   P.M.L.A.  Verwimp   VELDHOVEN 630 + 540 = 1170
  274   J.  Bernards   BERGEIJK 630 + 540 = 1170
  272   W.J.C.  Bons   BORKEL EN SCHAFT 630 + 540 = 1170
  271   C.F.A.M.  Geudens   BERGEIJK 630 + 540 = 1170
  269   J.C.J.  Gootjes   VALKENSWAARD 630 + 540 = 1170
  268   J.C.G.C.  Jansen   BERGEIJK 630 + 540 = 1170
  267   R.L.W.A.  Snoeren   DONGEN 630 + 540 = 1170
  266   R.J.  Kolen   BERGEIJK 630 + 540 = 1170
  257   F.P.  Verheijden   EINDHOVEN 630 + 540 = 1170
  237   M.M.H.  Nijpels   EINDHOVEN 630 + 540 = 1170
138. 276   G.J.T.M. van de Ven   BAKEL 615 + 570 = 1185
  275   F.C.  Cox   BUDEL 615 + 570 = 1185
140. 279   A.C.P.  Raijmakers   LIEROP 630 + 570 = 1200
  278   M.C.M. van de Ven   MILL 630 + 570 = 1200
  277   J.A.  Hurkmans   SOMEREN 630 + 570 = 1200
  273   A.  Jurawan   UTRECHT 660 + 540 = 1200
  270   H.G.J.M.  Blenckers   HELMOND 660 + 540 = 1200

Motoren niet geklasseerd 

256   C.F.W.  Verbeek   HEEZE
258   T.  Duisters   HEEZE
259   M.H.  Hoffmann   HELMOND
261   F.A.  Smits   HEEZE
264   W.J. van den Heuvel   EINDHOVEN
265   F.C. van der Pasch   HEEZE
301   P.P.  Bosch   WEERT
302   G.J.W.  Bosch-Janssen   WEERT
313   J.F.  Theeuwen   MEIJEL
314   R.H.H.  Vercoulen   MEIJEL
315   J.  Geraedts   MEIJEL
316   G.A.G. van de Sande   EINDHOVEN
317   P.  Klokgieters   EINDHOVEN
328   E.J.M.  Maas   DEURNE
348   J.F.A.  Kloet   HEMOND
362   N.  Verhoeven   BERGEIJK
363   R.J.M.  Kok   BERGEIJK
364   R.J.  Bierhoff   GELDROP
392   H.F.A.  Smulders   EINDHOVEN
395   R.  Henckens   GELDROP
397   M.G.J.T.M. van Montfort   OVERPELT
398   G.J.A.  Hendriks   BERGEIJK
400   R.  Tilburgs   BERGEIJK
407   A.J.W.  Schrurs   GELDROP

Uitslag Dames-equipes

  1. 74   A.A.M.E.H.  Rijsmus   NUENEN 12 + 27 = 39
  2. 21   E.G.P.J.  Godschalx   LEENDE 41 + 11 = 52
  3. 61   M.J.D.C.  Jannes   VELDHOVEN 44 + 12 = 56
  4. 26   D.A.C.M.  Clermonts   EINDHOVEN 58 + 13 = 71
  5. 179   M.J.B.  Schoonen   BREUGEL 77 + 58 = 135
  6. 70   E.M.C.  Schellekens   EINDHOVEN 317 + 92 = 409
  7. 135   L.E.  Stienen-Dore   WEERT 256 + 211 = 467
  8. 39   M.W.J.G. van Kol   ASTEN 20 + 451 = 471
  9. 198   N.L. van der Pol   VUGHT 311 + 385 = 696
 10. 151   P.A.M.  Korpershoek   WEERT 369 + 340 = 709
 11. 161   E.  Oomen   GELDROP 377 + 418 = 795
 12. 66   M.G.A.C.  Vogels   EINDHOVEN 630 + 476 = 1106
 13. 216   M.A.H. van Cranenbroek   BUDEL 597 + 549 = 1146

Uitslag Jubilarissen en Trofeen

ONDERSCHEIDING VOOR 10 JAAR DEELNAME
92   P.J.  Vogels   EERDE
211   R.M.  Oosenbrug   IJSSELSTEIN
223   H.L.M.  Merkx   REUSEL
M 264   W.J. van den Heuvel   EINDHOVEN
M 290   F.H.H. van Dooren   VELDHOVEN
M 364   R.J.  Bierhoff   GELDROP
M 405   G.J.M. van Meijl   BUDEL
         
 ONDERSCHEIDING VOOR 20 JAAR DEELNAME
M 294   W.P.M.  Timmermans   MAARHEEZE
M 305   W.F.P. van Eijk   ASTEN
M 311   J.  Beck   DELFT
M 411   G.C.  Iking   LEERDAM
         
 ONDERSCHEIDING VOOR 25 JAAR DEELNAME
  2   H.C. van Weert   ESCH
 20   C.J.E. van Esseveldt   GRASHOEK
 38   C.J.  Manders   DEURNE
M 300   J.J.  Hompes   BUDEL-SCHOOT
         
         
BEST GEKLASSEERD EMAC – LID
130   J.C.A. van de Gender       TILBURG  
         
AMBRO SLEGERS WISSELBOKAAL
35   P.J.M. Vermeulen    NUENEN
         
MARTIEN VAN EERD WISSELTROFEE
41   H.J.J.M. Op ’t Roodt   BRUNSSUM       30x 
         
KORENBEURSBEKER    AUTO’S
249   H.J.A. Verberne    ASTEN
         
KORENBEURSBEKER   MOTOREN
375   M. de Boer   EMMEN

Grootste groep klassering

De Peelcruisers   ASTEN
M.C. “Boemerang”   VALKENSWAARD
M.B.V. Budel   BUDEL 
A.S.C. van Hornerijders   WEERT
M.T.C. St. Joris   ZEELST
Algemene Buggie-club Holland   SOMEREN
M.T.C. “1100”   TILBURG 
M.T.C. Nuenen   NUENEN