EMAC

EINDHOVENSE MOTOR en AUTOMOBIEL CLUB

6 en 7 juni 2020 - 63e Vierlandenrit

Uitslag jaar 2010:

Uitslag 2010

Epiloog

Uitslag auto's

Uitslag motoren

Uitslag Dames-equipes

Uitslag Jubilarissen en Trofeen

Grootste groep klassering

Epiloog

Uitslag auto's

  1.

 58 -

S.T.H. van Woezik

HELMOND

  1

+

  1

=

   2

  2.

 11 -

G.P.J. van Och

VALKENSWAARD

  2

+

  3

=

   5

  3.

 14 -

R.F. Rijsmus

NUENEN

  3

+

  3

=

   6

 

 29 -

A.J. van der Werf

HELENAVEEN

  6

+

  0

=

   6

  5.

 95 -

R.H.  Verweij

BARNEVELD

  4

+

  4

=

   8

  6.

 37 -

P.J.M.  Vermeulen

NUENEN

  6

+

  4

=

  10

 

  5 -

M. Paris

AMSTELVEEN

  7

+

  3

=

  10

  8.

 13 -

H.J.J. Coppens

REUSEL

  4

+

  7

=

  11

  9.

 21 -

H.J.H. Clermonts

VALKENSWAARD

  6

+

  6

=

  12

 

 30 -

T.J.P.H.  Berkers

ZOETERMEER

  7

+

  5

=

  12

 

 46 -

D.J.M.  Hover

EINDHOVEN

  8

+

  4

=

  12

 12.

 19 -

J.P.W. Goossens

EINDHOVEN

  8

+

  5

=

  13

 13.

 23 -

J.M. Loomans

ASTEN

  8

+

  7

=

  15

 

 32 -

J.P.W.  Vermeulen

EERSEL

 12

+

  3

=

  15

 15.

131 -

J.A.F.  Kuijpers

TILBURG

  6

+

 10

=

  16

 

 12 -

C. van Geffen

EINDHOVEN

 11

+

  5

=

  16

 

 25 -

J.H.L.M. Wouters

DEURNE

 12

+

  4

=

  16

 18.

 10 -

W.M.G. Manders

DEURNE

  8

+

  9

=

  17

 19.

  8 -

H.J. Rouwhorst

HOOGLANDERVEEN

  8

+

 10

=

  18

 

 22 -

W.H.C.M. Baken

VALKENSWAARD

 13

+

  5

=

  18

 21.

  6 -

S.A.A. Clermonts

EINDHOVEN

 10

+

  9

=

  19

 

 48 -

G.J.C. van Schaik

KAMERIK

 11

+

  8

=

  19

 23.

 20 -

H.J.A. Manders

NEERKANT

  8

+

 12

=

  20

 

  7 -

A.J. Dukino

EINDHOVEN

  9

+

 11

=

  20

 

129 -

F.J.A.M.  Peeters

VELDHOVEN

 12

+

  8

=

  20

 26.

 45 -

C.J.E. van Esseveldt

GRASHOEK

  9

+

 12

=

  21

 

 16 -

E.G.P.J. Godschalx

LEENDE

 11

+

 10

=

  21

 

 15 -

D.J. Manders

DEURNE

 12

+

  9

=

  21

 29.

 42 -

M. den Ouden

ZAANDAM

 14

+

 10

=

  24

 30.

 74 -

A.A.M.E.H.  Rijsmus

NUENEN

 14

+

 11

=

  25

 31.

 59 -

L.J.H.M. van Gompel

REUSEL

 14

+

 12

=

  26

 32.

 35 -

M.J.P.  Daandels

HEESCH

 11

+

 16

=

  27

 

 38 -

B.  Donjacour

HOOFDDORP

 14

+

 13

=

  27

 

 27 -

A.J. Baken

VALKENSWAARD

 19

+

  8

=

  27

 35.

  4 -

H.P.J. Kessels

NEERKANT

 17

+

 13

=

  30

 36.

  3 -

C.J. Manders

DEURNE

 16

+

 15

=

  31

 37.

108 -

T.R.W.  Ausems

EERSEL

 16

+

 16

=

  32

 

 69 -

G.L.W. van Horssen

ASTEN

 21

+

 11

=

  32

 39.

  1 -

M.T.C.P.  Godschalx

LEENDE

 18

+

 17

=

  35

 40.

 61 -

M.J.D.C.  Jannes

VELDHOVEN

 15

+

 21

=

  36

 41.

 80 -

J.M.C.H. van Uijthoven

BLADEL

 12

+

 25

=

  37

 

 78 -

W.H.B.  Belgers

EINDHOVEN

 23

+

 14

=

  37

 

107 -

G.G.T.  Lourenssen

SOMEREN

 23

+

 14

=

  37

 44.

 26 -

D.A.C.M. Clermonts

EINDHOVEN

 20

+

 19

=

  39

 

184 -

P.P.  Verbeek

NIEUWEGEIN

 23

+

 16

=

  39

 46.

100 -

G.J.B.M.  Lueb

DUIZEL

 15

+

 25

=

  40

 47.

 56 -

C.J.H.M. van Ojen

DRONTEN

 35

+

  6

=

  41

 48.

 93 -

J.C.  Vogels

ASTEN

 14

+

 29

=

  43

 

  2 -

H.C. van Weert

ESCH

 18

+

 25

=

  43

 

 90 -

G.J.H.  Verheijden

ARNHEM

 21

+

 22

=

  43

 

 

 50 -

H.J.M.  Bisschops

ASTEN

 29

+

 14

=

  43

 52.

 87 -

D.H.H.  Naus

GELDROP

 22

+

 22

=

  44

 

 41 -

J.H.W.  Hover

EINDHOVEN

 33

+

 11

=

  44

 54.

 68 -

T.A.C.  Vlassak

BLADEL

 21

+

 24

=

  45

 

135 -

K.A.J. van de Gender

TILBURG

 26

+

 19

=

  45

 56.

151 -

N.B.M. van de Gender

TILBURG

 21

+

 25

=

  46

 

 31 -

P.P.E.J.  Clermonts

EINDHOVEN

 23

+

 23

=

  46

 

 66 -

M.M.  Loomans

ASTEN

 42

+

  4

=

  46

 59.

 72 -

L.A.M. van der Vliet

MAARHEEZE

 26

+

 21

=

  47

 60.

 76 -

M.J.P.  Janssen

TIENRAY

 21

+

 27

=

  48

 

138 -

F.M. van Nunen

VALKENSWAARD

 31

+

 17

=

  48

 62.

111 -

J.P.  Snijders

SOMEREN

 31

+

 20

=

  51

 63.

 43 -

G.E.  Kooijman

KOCKENGEN

  5

+

 48

=

  53

 64.

 75 -

B.J.C. van Uijthoven

REUSEL

 26

+

 28

=

  54

 65.

104 -

J.W.G.  Maas

EERSEL

 36

+

 24

=

  60

 66.

 70 -

G.J.J.  Joosten

LIESSEL

 41

+

 21

=

  62

 67.

133 -

H.P.W.M.  Timmers

EINDHOVEN

 31

+

 33

=

  64

 68.

 71 -

V.C.J.M. v.d. Mierden

HOOGE MIERDE

 52

+

 15

=

  67

 

 92 -

L.J.G.M.  Berkvens

ASTEN

 54

+

 13

=

  67

 70.

114 -

H.L.M.  Merkx

REUSEL

 25

+

 49

=

  74

 71.

 53 -

M.W.J.G. van Kol

ASTEN

 38

+

 37

=

  75

 72.

 51 -

R.H.P.M. van Rijt

ASTEN

 31

+

 48

=

  79

 73.

113 -

L.H.M. van Horssen

ASTEN

 43

+

 40

=

  83

 74.

 64 -

R.F. de Bruin

BLADEL

 62

+

 25

=

  87

 75.

146 -

J.M.A.  Stienen

WEERT

 54

+

 35

=

  89

 76.

109 -

C.G.W.  Verhoeven

VALKENSWAARD

 43

+

 50

=

  93

 77.

169 -

P.M.  Dorel

HAARLEM

 78

+

 29

=

 107

 78.

101 -

E.E.C.  Snel

WEERT

 77

+

 32

=

 109

 

172 -

P.J. van Eijk

ASTEN

 86

+

 23

=

 109

 80.

 17 -

H.J.J.M. Op 't Roodt

BRUNSSUM

 67

+

 51

=

 118

 

 91 -

A.T.  Rijsmus

DE MEERN

111

+

  7

=

 118

 82.

 36 -

P.G.A.  Hover

EINDHOVEN

116

+

  7

=

 123

 83.

105 -

P.J.  Vogels

EERDE

 51

+

 74

=

 125

 84.

 39 -

F.A.P.  Kooiman

EINDHOVEN

 75

+

 54

=

 129

 85.

 44 -

A.J.M.  Jansen

REUSEL

 56

+

 77

=

 133

 86.

120 -

E.C.  Vermeulen

BERGEN OP ZOOM

 61

+

 85

=

 146

 87.

 73 -

A.G.C. van Lieshout

SOMEREN

130

+

 32

=

 162

 88.

 57 -

J. van de Kerkhof

EINDHOVEN

 98

+

 78

=

 176

 89.

 49 -

P.A.M. van Dooren

ARENDONK

 76

+

103

=

 179

 90.

137 -

A.G.M.W.  Klokgieter

HELMOND

172

+

 31

=

 203

 91.

 86 -

R.H.L.  Hendriksen

ARNHEM

122

+

 84

=

 206

 92.

115 -

H.T.  Wijnen

VALKENSWAARD

116

+

109

=

 225

 93.

142 -

L.E.  Stienen-Dore

WEERT

193

+

 42

=

 235

 94.

110 -

L.J.H.  Merkx

REUSEL

146

+

114

=

 260

 95.

 60 -

H.C.M. van Eijk

ASTEN

146

+

133

=

 279

 96.

145 -

B.M.F. van Hout

EINDHOVEN

135

+

146

=

 281

 97.

 40 -

W.H.L.  Vinken

SOMEREN

117

+

170

=

 287

 98.

232 -

A.J.H. van Seccelen

DEURNE

203

+

 87

=

 290

 99.

 83 -

M. van Geel

DESSEL

171

+

196

=

 367

100.

 24 -

J.C.A. Gevers

REUSEL

 34

+

334

=

 368

 

101.

134 -

M.W.A.  Beelen

WEERT

248

+

196

=

 444

102.

 77 -

P.J.A.  Mijnendonckx

RETIE

201

+

244

=

 445

103.

116 -

L.F.M.P. van Beek

VELDHOVEN

203

+

310

=

 513

 

150 -

F.C.  Bensen

WEERT

278

+

235

=

 513

105.

112 -

J.L.C.M.  Maas

VELDHOVEN

212

+

303

=

 515

106.

 18 -

B.H.N. Banziger

SOMEREN

383

+

195

=

 578

107.

154 -

H.E.J.M.  Mertens

WEERT

271

+

311

=

 582

108.

 99 -

J.M.F.  Kleuskens

ASTEN

252

+

344

=

 596

109.

119 -

H.J.P.M.  Berkers

ASTEN

305

+

302

=

 607

110.

 96 -

K.J.G.  Lepelaars

HAPERT

193

+

423

=

 616

111.

 47 -

E.M.C.  Schellekens

EINDHOVEN

332

+

288

=

 620

112.

 62 -

J.E.S.  Buijsers

SOMEREN

243

+

382

=

 625

113.

 97 -

J.P.P.  Raaijmakers

WEERT

 34

+

600

=

 634

114.

200 -

M.H. v.d. Moosdijk

ASTEN

294

+

343

=

 637

115.

122 -

R.A.  Didden

SMILDE

324

+

326

=

 650

116.

158 -

L.  Bouwels

NEDERWEERT

280

+

377

=

 657

117.

 28 -

F.M.H.M. Hendriks

VELDHOVEN

323

+

361

=

 684

118.

199 -

L.M.  Hoeben

SOMEREN-EIND

269

+

426

=

 695

119.

126 -

T.  Blasse

ALPHEN A/D RIJN

305

+

393

=

 698

120.

198 -

H.  Vossen

SOMEREN

262

+

438

=

 700

121.

156 -

H.J.M.H. van Rijswijk

KINROOI

372

+

331

=

 703

122.

149 -

C.M.M.  Seelen-Fenne

NEERKANT

305

+

410

=

 715

123.

130 -

N.C.  Gerritsen

SMILDE

284

+

432

=

 716

124.

128 -

J. van der Wal

BAKKEVEEN

295

+

424

=

 719

125.

141 -

W.  Wester

AMSTERDAM

600

+

155

=

 755

126.

148 -

H.J.P.  Thijssen

NUENEN

466

+

294

=

 760

127.

203 -

C.W.  Jorritsma

TJERKGAAST

237

+

533

=

 770

128.

160 -

J.J.G.  Vaessen

ROTEM

358

+

420

=

 778

129.

 85 -

C. van der Werf

EINDHOVEN

324

+

465

=

 789

130.

205 -

P.  Verheijen

VELDHOVEN

349

+

447

=

 796

131.

 33 -

T.A.W.  Daniels

BEST

516

+

296

=

 812

132.

190 -

F.C.  Loeff

ALMKERK

362

+

462

=

 824

133.

176 -

J.C.S.  Kalmeyer

GOUDA

317

+

510

=

 827

134.

132 -

S.F.H.  Fremouw

DRUNEN

307

+

521

=

 828

135.

182 -

P.H.J.  Peeters

EINDHOVEN

418

+

412

=

 830

136.

202 -

J.  Pijnappels

HELVOIRT

300

+

533

=

 833

137.

207 -

G. van Giessen

POEDEROIJEN

296

+

541

=

 837

138.

194 -

M.S. van Noorloos

ALMKERK

349

+

511

=

 860

139.

170 -

D.M.J.  Amalo

VALKENSWAARD

233

+

630

=

 863

140.

233 -

H. van Verseveld

LELYSTAD

343

+

523

=

 866

 

206 -

A.S.  Vos

ZWOLLE

402

+

464

=

 866

142.

186 -

J.G.  Vermond

EINDHOVEN

404

+

467

=

 871

 

204 -

A.J.  Uildriks

NOORD-SLEEN

405

+

466

=

 871

144.

201 -

F.J.  Jansen

EINDHOVEN

436

+

438

=

 874

145.

239 -

D. van de Ven

SON EN BREUGEL

248

+

630

=

 878

146.

 34 -

H.W.M. van Lierop

SOMEREN-EIND

436

+

459

=

 895

147.

222 -

S.J.M.  Sweerts

HORST

296

+

600

=

 896

148.

164 -

N.A.E.  Kuijpers

SOMEREN

423

+

480

=

 903

149.

136 -

A.J.  Soontiens

REUSEL

338

+

567

=

 905

150.

168 -

A.M.C.M.  Beks

VELDHOVEN

346

+

568

=

 914

 

150.

168 -

A.M.C.M.  Beks

VELDHOVEN

346

+

568

=

 914

151.

209 -

H.J.  Eikelkamp

NEEDE

321

+

600

=

 921

152.

 52 -

A.T.M.  Vinken

SOMEREN

401

+

527

=

 928

153.

 54 -

H.J.A.C.  Frenken

SOMEREN

415

+

521

=

 936

154.

191 -

M.  Dadema

VALKENSWAARD

318

+

630

=

 948

155.

224 -

M.A.J.  Smit

HILVERSUM

320

+

630

=

 950

156.

183 -

R. van de Laarschot

VALKENSWAARD

324

+

630

=

 954

157.

217 -

M.L.M.M.  Mersel

NUENEN

360

+

600

=

 960

158.

187 -

B.  Evers

VALKENSWAARD

332

+

630

=

 962

159.

175 -

B.  Heesterbeek

VALKENSWAARD

347

+

630

=

 977

160.

197 -

S.W.T.A.  Peeters

ASTEN

352

+

630

=

 982

161.

242 -

H.J. van Lieshout

OMMEL

415

+

571

=

 986

162.

179 -

W.H. van Gils

VALKENSWAARD

359

+

630

=

 989

 

 89 -

P.J.G.  Jansen

REUSEL

422

+

567

=

 989

 

 88 -

T.M.L.  Vinck

ASTEN

551

+

438

=

 989

165.

227 -

J.C.M.  Coolen

REUSEL

367

+

630

=

 997

166.

144 -

P.W.M. van Boxmeer

UDEN

430

+

569

=

 999

167.

118 -

L.F. van der Meeren

ZWAANSHOEK

371

+

630

=

1001

 

162 -

R.M.  Oosenbrug

IJSSELSTEIN

371

+

630

=

1001

169.

103 -

C.J.M.  Hendriks

SOMEREN-HEIDE

373

+

630

=

1003

170.

177 -

G.P.W.  Daniels

BEST

388

+

630

=

1018

171.

173 -

M.H.L.  Daniels

BEST

391

+

630

=

1021

172.

117 -

E.  Huibers

NUENEN

401

+

630

=

1031

173.

 63 -

M.  Gielen

HELMOND

543

+

513

=

1056

174.

214 -

E.H.M.  Verbeek

HELMOND

427

+

630

=

1057

175.

166 -

B.J.  Oosenbrug

IJSSELSTEIN

447

+

630

=

1077

176.

 65 -

R.  Gielen

WEERT

539

+

539

=

1078

177.

171 -

M.M.A.C. van den Brandt

EINDHOVEN

459

+

630

=

1089

178.

178 -

H.A.L. van den Akker

EINDHOVEN

460

+

630

=

1090

179.

238 -

P. van Vliet

BEST

630

+

465

=

1095

 

240 -

A.H.E.O.  Bos

BEST

630

+

465

=

1095

181.

228 -

W.J.C.  Smit

HILVERSUM

466

+

630

=

1096

 

236 -

A.H.P.H.  Willems

BEST

630

+

466

=

1096

183.

234 -

A.  Feijen

BEST

630

+

468

=

1098

184.

221 -

B.C.A. de Proost

VALKENSWAARD

490

+

630

=

1120

185.

195 -

R.S.  Stertefeld

DOMMELEN

543

+

630

=

1173

186.

165 -

R.  Wouters

DEURNE

600

+

600

=

1200

 

 67 -

A.H.A.M.  Coppens

REUSEL

600

+

600

=

1200

188.

210 -

J.P.  Bots

VALKENSWAARD

585

+

630

=

1215

 

167 -

A.J.T.M.  Donkers

BEEK EN DONK

585

+

630

=

1215

190.

196 -

A.  Nijpels verspa

EINDHOVEN

600

+

630

=

1230

 

237 -

J.P.M.  Greijmans

SOMEREN-HEIDE

600

+

630

=

1230

 

235 -

N.P.E.  Meijer

ANKEVEEN

600

+

630

=

1230

 

231 -

J.W.  Steenbeek

ANKEVEEN

600

+

630

=

1230

 

223 -

J.W.M.  Rutten

BUDEL-SCHOOT

600

+

630

=

1230

 

220 -

R.  Stalp sr

BUSSUM

600

+

630

=

1230

 

219 -

J.J.  Hompes

BUDEL-SCHOOT

600

+

630

=

1230

 

218 -

C.H.J.  Verbeek

HEEZE

600

+

630

=

1230

 

216 -

R.  Stalp jr

BUSSUM

600

+

630

=

1230

 

211 -

M.A.H. van Cranenbroek

BUDEL

600

+

630

=

1230

 

 55 -

R. Timmermans

SOMEREN

630

+

600

=

1230

201.

215 -

F.J.J.  Aarts

BUDEL

630

+

630

=

1260

 

193 -

G.G.A.  Ferrari

EINDHOVEN

630

+

630

=

1260

 

189 -

M.M.H.  Nijpels

EINDHOVEN

630

+

630

=

1260

 

Auto's niet geklasseerd

  9 -

H.J.M van Horen

HELENAVEEN

 82 -

S.A. v.d. Kampen

SOMEREN-EIND

 94 -

R.A.  Vereijken

NUENEN

 98 -

B.  Verbakel

AARLE-RIXTEL

102 -

R.J.  Barten

VALKENSWAARD

106 -

R.A.  Barten

VALKENSWAARD

121 -

J.E. van Gerven

VALKENSWAARD

124 -

H.W.H.  Krijgsman

ALMERE BUITEN

152 -

F.P.M. van Rijswijk

MEEUWEN

163 -

E.C.  Oomen

GELDROP

174 -

D.H.M.  Roberscheuten

VALKENSWAARD

181 -

A.M.M.L.  Manders

STRAMPROY

185 -

A.  Gavrilovic

EINDHOVEN

188 -

R.  Berkers

EINDHOVEN

208 -

O.J.P. van de Vijfeijke

HEEZE

212 -

R.A.A.  Schepens

LEENDE

 

Uitslag motoren

  1. -329   J.P.A.  Zwegers   LUYKSGESTEL  14 +  16 =   30
  2. -313   F.J.M.G. van Deursen   ASTEN  30 +  23 =   53
  3. -143   H.J.P. van Dalen   TILBURG  26 +  35 =   61
  -314   W.F.P. van Eijk   ASTEN  34 +  27 =   61
  5. -139   M.C.A. van Kasteren   TILBURG  26 +  37 =   63
  6. -327   H.P.M. van Son   NEERPELT  42 +  44 =   86
  -328   R.L.W.A.  Snoeren   DONGEN  58 +  28 =   86
  8. -147   J.C.A. van de Gender   TILBURG  47 +  51 =   98
  9. -127   P.H.G.  Boonen   GELDROP  56 +  50 =  106
 10. -306   A.A.B.  Kooiman   EINDHOVEN  65 +  54 =  119
 11. -123   C.H.H.M.  Verschuuren   VELDHOVEN  81 +  82 =  163
 12. -326   G.H.F.J. van Leeuwen   EINDHOVEN  26 + 258 =  284
 13. -325   A.C.  Jansen   VALKENSWAARD  34 + 257 =  291
 14. -334   U.H.  Amalo   VALKENSWAARD 286 + 290 =  576
 15. -153   J.G.A.  Seelen   NEERKANT 292 + 362 =  654
 16. -350   W.P.  Firet   VALKENSWAARD 450 + 219 =  669
 17. -351   J.C.J.  Gootjes   VALKENSWAARD 443 + 228 =  671
 18. -336   A.G.M. van den Hurk   NUENEN 246 + 429 =  675
 19. -335   E.J.  Berkhoff   NUENEN 250 + 432 =  682
 20. -349   P.A.H.C.  Lavrijssen   VALKENSWAARD 487 + 196 =  683
 21. -337   F.J.  Rooijakkers   BEST 258 + 426 =  684
 22. -180   E.J.L. van der Pol   VUGHT 275 + 461 =  736
 23. -302   D.M.A.  Jongbloets   BOXTEL 377 + 380 =  757
 24. -303   A.C.M.  Schoenmakers   OIRSCHOT 368 + 391 =  759
 25. -301   P.J.H.F. van der Haagen   BOXTEL 386 + 383 =  769
 26. -330   J.  Tabak   VALKENSWAARD 338 + 473 =  811
 27. -323   E.W.J.  Pontenagel   GELDROP 387 + 436 =  823
 28. -339   M.M.  Bogerd   LEERDAM 318 + 515 =  833
  -322   G.C.  Iking   LEERDAM 416 + 417 =  833
 30. -230   M.C.J.  Goutziers   EINDHOVEN 362 + 473 =  835
  -229   A.H. de Greef   GELDROP 362 + 473 =  835
 32. -332   A.A.L.  Dikker   VALKENSWAARD 527 + 317 =  844
 33. -318   M.M. van Halen   EINDHOVEN 277 + 570 =  847
 34. -364   F.C.  Cox   BUDEL 367 + 504 =  871
 35. -380   P.H.C.L. van Vlokhoven   BEST 277 + 600 =  877
 36. -319   J.J. van Halen   EINDHOVEN 280 + 600 =  880
 37. -320   H.J. van Halen   EINDHOVEN 283 + 600 =  883
 38. -365   J.A.  Hurkmans   SOMEREN 364 + 522 =  886
 39. -338   R.N.J.  Lebens   GELDROP 523 + 370 =  893
 40. -312   C.F.P.R.  Spruyt   EINDHOVEN 536 + 362 =  898
 41. -321   B. de Graaf   UELSEN 314 + 600 =  914
 42. -366   A.C.P.  Raijmakers   LIEROP 361 + 555 =  916
 43. -358   R.J.M. van Leeuwen   UDEN 394 + 540 =  934
 44. -310   M.  Moorelisse   NIEUWLAND 513 + 425 =  938
  -311   P.F.J.H. van Beek   EINDHOVEN 568 + 370 =  938
 46. -357   P.J.  Verhoeven   MILL 400 + 540 =  940
 47. -388   P.L.  Alving   MIERLO 372 + 570 =  942
  -359   J.S. van den Ing   UDEN 402 + 540 =  942
 49. -354   M.J.P.J.  Kruissen   UDEN 403 + 540 =  943
 50. -356   R.K.  Posch   ZEELAND 406 + 540 =  946
 51. -355   S.  Rindfleisch   NUNHEM 412 + 540 =  952
 52. -367   G.J.T.M. van de Ven   BAKEL 358 + 600 =  958
 53. -331   A.J.F.  Lebens   NIEUW-VOSSEMEER 547 + 432 =  979
 54. -333   R.  Alsem   EINDHOVEN 545 + 439 =  984
 55. -360   M.A.L.  Coenders-Eijk   NIEUW -VENNEP 427 + 570 =  997
 56. -361   A.W.J.M.  Bauhaus   BERGEIJK 447 + 570 = 1017
 57. -362   J.T.M. van Eijk   ROTTERDAM 452 + 570 = 1022
 58. -353   W.J.P.M.  Merks   SON 453 + 570 = 1023
 59. -363   V.F.M. van Eijk   NIEUW-VENNEP 471 + 570 = 1041
 60. -317   A.P.  Veenstra   EINDHOVEN 543 + 513 = 1056
 61. -316   R.  Mol   HOOGELOON 547 + 517 = 1064
 62. -315   R.P.M.  Kunnen   WEERT 550 + 521 = 1071
 63. -161   C.J.E. der Kinderen   OIRSCHOT 545 + 531 = 1076
 64. -159   P. van Oirschot   HELMOND 546 + 532 = 1078
 65. -375   H.F. van Meijl   BUDEL 540 + 540 = 1080
  -374   G.J.M. van Meijl   BUDEL 540 + 540 = 1080
  -157   M.J.G.P.  Oomen   BEST 547 + 533 = 1080
 68. -155   R.A.H. van Hout   VELDHOVEN 548 + 534 = 1082
 69. -308   A.B.  Kool   EINDHOVEN 570 + 532 = 1102
 70. -348   M.  Spijker   LOENEN A/D VECHT 570 + 540 = 1110
  -347   R.  Schmidt   MAARSSEN 570 + 540 = 1110
  -346   A.J.  Beute   LOENEN A/D VECHT 570 + 540 = 1110
  -345   C. van Krieken   LEERDAM 570 + 540 = 1110
  -344   W.T. van Veen   ARNHEM 570 + 540 = 1110
  -343   O.C. van Schie   LOENEN A/D VECHT 570 + 540 = 1110
  -342   J.L.A.  Uijterlinde   LOENEN A/D VECHT 570 + 540 = 1110
  -341   H.  Schoe   MAARSSEN 570 + 540 = 1110
  -340   G.J.A.  Mouw   LOENEN A/D VECHT 570 + 540 = 1110
 79. -250   J.C.G.C.  Jansen   BERGEIJK 552 + 570 = 1122
  -249   J.  Bernards   BERGEIJK 552 + 570 = 1122
 81. -252   R.J.  Kolen   BERGEIJK 553 + 570 = 1123
  -251   C.F.A.M.  Geudens   BERGEIJK 553 + 570 = 1123
 83. -253   W.J.C.  Bons   BORKEL EN SCHAFT 554 + 570 = 1124
 84. -387   A.J.A.  Moonen   VALKENSWAARD 570 + 570 = 1140
  -386   F.H.H. van Dooren   VELDHOVEN 570 + 570 = 1140
  -385   V.W.A.M. van de Vorst   VELDHOVEN 570 + 570 = 1140
  -384   M. de Wild   EINDHOVEN 570 + 570 = 1140
  -383   R.A.J. van der Linden   VELDHOVEN 570 + 570 = 1140
  -382   M.C.L.  Raaijmakers   VELDHOVEN 570 + 570 = 1140
  -381   R.  Rombouts   VELDHOVEN 570 + 570 = 1140
  -192   H. van Gils   EINDHOVEN 570 + 570 = 1140
 92. -379   R.F.M.  Dwars   NEDERWEERT 572 + 570 = 1142
 93. -378   B.H.  Dwars   BELFELD 575 + 570 = 1145
 94. -377   J.H.C. van Rijt   MEIJEL 578 + 570 = 1148
 95. -376   P.C.H.  Nievergeld   MEIJEL 581 + 570 = 1151
 96. -266   R.A.J.  Sprankenis   BUDEL 570 + 600 = 1170
  -265   J.M.A.  Dirks   BUDEL 570 + 600 = 1170
  -264   W.P.M.  Timmermans   MAARHEEZE 570 + 600 = 1170
  -262   F.A.H.  Davits   BUDEL 570 + 600 = 1170
  -260   M.G. van Cranenbroek   BUDEL 570 + 600 = 1170
  -241   T.L.  Kluytmans   SON 570 + 600 = 1170

Motoren niet geklasseerd

 

 79 -   G.  Vanuyten   DESSEL
 81 -   R.  Slegers   DESSEL
-140   F.H.E.  Appels   BLADEL
-225   J. van der Asdonk   MEIJEL
-226   R.P.P.  Peeters   MEIJEL
-254   S.J.H.  Schats   MIERLO
-255   F.C. van der Pasch   HEEZE
-256   J.F.L.  Claas   EINDHOVEN
-257   W.J. van den Heuvel   EINDHOVEN
-258   TH.  Kuijpers   EINDHOVEN
-259   J.M. v.d. Heuvel   EINDHOVEN
-304   G.A.G. van de Sande   EINDHOVEN
-305   J.F.A.  Kloet   HELMOND
-307   H.F.A.  Smulders   EINDHOVEN
-309   H.P.  Cleven   RIETHOVEN
-352   W.J.M.  Ramakers   ASTEN
-368   M.  Holsheimer   EMMEN
-369   A.  Dijkstra   EMMEN
-370   M.  Mepschen   EMMEN
-371   C.  Kral   EMMEN
-372   C.W.  Koot   ASSEN
-373   M.  Kral   EMMEN
 

Uitslag Dames-equipes

  1.  16 -   E.G.P.J. Godschalx   LEENDE  11 +  10 =   21
  2.  74 -   A.A.M.E.H.  Rijsmus   NUENEN  14 +  11 =   25
  3.  61 -   M.J.D.C.  Jannes   VELDHOVEN  15 +  21 =   36
  4.  26 -   D.A.C.M. Clermonts   EINDHOVEN  20 +  19 =   39
  5. -151   N.B.M. van de Gender   TILBURG  21 +  25 =   46
  6.  53 -   M.W.J.G. van Kol   ASTEN  38 +  37 =   75
  7.  39 -   F.A.P.  Kooiman   EINDHOVEN  75 +  54 =  129
  8. -115   H.T.  Wijnen   VALKENSWAARD 116 + 109 =  225
  9. -142   L.E.  Stienen-Dore   WEERT 193 +  42 =  235
 10.  47 -   E.M.C.  Schellekens   EINDHOVEN 332 + 288 =  620
 11. -132   S.F.H.  Fremouw   DRUNEN 307 + 521 =  828
 12. -173   M.H.L.  Daniels   BEST 391 + 630 = 1021 

Uitslag Jubilarissen en Trofeen

MERKENPRIJZEN
FIAT         
-184   P.P.  Verbeek   NIEUWEGEIN
-154   H.E.J.M.  Mertens   WEERT
MERCEDES         
  8-   H.J. Rouwhorst   HOOGLANDERVEEN
         
AMBRO SLEGERS WISSELBOKAAL
19   H.J.  Rouwhorst     HOOGLANDERVEEN
         
ONDERSCHEIDING VOOR 10 JAAR DEELNAME
15   D.J.  Manders   DEURNE
 20   H.J.A.  Manders   NEERKANT
 35   M.J.P.  Daandels   HEESCH
 48   G.J.C. van Schaik   KAMERIK
 67   A.H.A.M.  Coppens   REUSEL
134   M.W.A.  Beelen   WEERT
M 139   M.C.A. van Kasteren   TILBURG
M 157   M.J.G.P.  Oomen   BEST
M 266   R.A.J.  Sprankenis   BUDEL
M 315   R.P.M.  Kunnen   WEERT
M 318   M.M. van Halen   EINDHOVEN
M 336   A.G.M. van den Hurk   NUENEN
M 383   R.A.J. van der Linden   VELDHOVEN
         
ONDERSCHEIDING VOOR 20 JAAR DEELNAME
21   H.J.H.  Clermonts      VALKENSWAARD
 49   P.A.M. van Dooren   ARENDONK
 91   A.T.  Rijsmus   DE MEERN
M 330   J.  Tabak   VALKENSWAARD
         
ONDERSCHEIDING VOOR 25 JAAR DEELNAME
 90   G.J.H. Verheijden   ARNHEM
 260   M.G. van Cranenbroek   BUDEL
 313   F.J.M.G. van Deursen   ASTEN
 327   H.P.M. van Son   NEERPELT (B)
         
ONDERSCHEIDING VOOR 40 JAAR DEELNAME
-7   A.J.. Dukino   EINDHOVEN 
         
BEST GEKLASSEERD EMAC – LID
329   J.P.A. Zwegers   LUYKSGESTEL
         
MARTIEN VAN EERD WISSELTROFEE
28   F.M.H.M. Hendriks    VELDHOVEN  31x
         
KORENBEURSBEKER    AUTO’S
41    J.H.W. Hover    EINDHOVEN
         
KORENBEURSBEKER   MOTOREN
331   A.J.F.  Lebens   NIEUW-VOSSENMEER

Grootste groep klassering

1   De Peelcruisers    .ASTEN  15
2   M.C. “Boemerang”   VALKENSWAARD 14
3   Algemene Buggie-club Holland   SOMEREN 12
4   M.B.V. Budel   BUDEL 11
5   A.S.C. van Hornerijders    WEERT 7
6   M.T.C. St. Joris   ZEELST 6
7   M.T.C. “1100”   TILBURG 6
8   M.T.C. Nuenen   NUENEN   3