EMAC

EINDHOVENSE MOTOR en AUTOMOBIEL CLUB

6 en 7 juni 2020 - 63e Vierlandenrit

Uitslag jaar 2013:

Uitslag 2013

Uitslag auto's

Uitslag motoren

Uitslag Dames-equipes

Uitslag Jubilarissen en Trofeen

Grootste groep klassering

Uitslag auto's

1.

34 -

A.J. van der Werf

Helenaveen

0

+

0

=

0

2.

17 -

S.T.H. van Woezik

Helmond

0

+

1

=

1

3.

25 -

G.P.J. van Och

Valkenswaard

2

+

0

=

2

 

24 -

C.J.E. van Esseveldt

Grashoek

2

+

0

=

2

5.

3 -

H.J.H.  Clermonts

Valkenswaard

1

+

2

=

3

6.

19 -

J.H.L.M. Wouters

Deurne

4

+

1

=

5

7.

70 -

T.J.P.H.  Berkers

Zoetermeer

3

+

3

=

6

8.

130 -

J.A.F.  Kuijpers

Tilburg

1

+

6

=

7

 

7 -

A.J.  Dukino

Eindhoven

2

+

5

=

7

 

32 -

P.G.A.  Hover

Eindhoven

4

+

3

=

7

11.

22 -

W.H.C.M.  Baken

Valkenswaard

3

+

5

=

8

 

14 -

R.F.  Rijsmus

Nuenen

4

+

4

=

8

13.

38 -

D.J.M.  Hover

Hoofddorp

1

+

8

=

9

 

9 -

H.P.J.  Kessels

Neerkant

3

+

6

=

9

 

10 -

W.M.G.  Manders

Deurne

4

+

5

=

9

16.

64 -

M. den Ouden

Zaandam

2

+

9

=

11

 

129 -

M.A.  Koppens

Boxtel

7

+

4

=

11

18.

47 -

C.J.H.M. van Ojen

Dronten

1

+

11

=

12

 

13 -

H.J.J.  Coppens

Reusel

5

+

7

=

12

20.

348 -

K.A.J. van de Gender

Tilburg

3

+

10

=

13

 

8 -

P.P.E.J.  Clermonts

Eindhoven

6

+

7

=

13

 

16 -

M.T.C.P.  Godschalx

Leende

10

+

3

=

13

23.

21 -

S.A.A.  Clermonts

Eindhoven

3

+

11

=

14

 

125 -

N.B.M. van de Gender

Tilburg

4

+

10

=

14

 

39 -

M.M.  Loomans

Asten

13

+

1

=

14

26.

51 -

G.L.W. van Horssen

Asten

7

+

8

=

15

 

86 -

E.E.C.  Snel

Weert

10

+

5

=

15

28.

55 -

J.M.  Loomans

Asten

1

+

15

=

16

 

83 -

J.P.W.  Goossens

Eindhoven

4

+

12

=

16

 

28 -

C.J.  Manders

Deurne

13

+

3

=

16

31.

6 -

H.J.A.  Manders

Neerkant

5

+

13

=

18

32.

145 -

P.P.  Verbeek

Nieuwegein

7

+

12

=

19

33.

72 -

J.C.A.  Gevers

Reusel

8

+

13

=

21

34.

1 -

G.E.  Kooijman

Kockengen

1

+

25

=

26

 

61 -

H.L.M.  Merkx

Reusel

9

+

17

=

26

 

15 -

A.L. de Bijl

Den Bosch

13

+

13

=

26

37.

67 -

D.H.H.  Naus

Weert

5

+

22

=

27

38.

141 -

H.P.W.M.  Timmers

Eindhoven

19

+

10

=

29

39.

120 -

C.  Bertens

Tilburg

5

+

25

=

30

 

82 -

G.J.B.M.  Lueb

Duizel

14

+

16

=

30

41.

68 -

L.J.H.M. van Gompel

Reusel

21

+

12

=

33

42.

20 -

J.W.H.  Manders

Deurne

3

+

31

=

34

 

4 -

H.C. van Weert

Esch

17

+

17

=

34

44.

79 -

J.P.P.  Raaijmakers

Weert

14

+

21

=

35

 

37 -

P.J.M.  Vermeulen

Nuenen

33

+

2

=

35

46.

167 -

M.J.P.  Janssen

Tienray

2

+

34

=

36

47.

190 -

P. van Vliet

Best

22

+

15

=

37

48.

45 -

H.J.M.  Bisschops

Asten

24

+

16

=

40

49.

91 -

C.G.W.  Verhoeven

Valkenswaard

23

+

18

=

41

 

128 -

J.M.C.H. van Uythoven

Bladel

25

+

16

=

41

51.

116 -

T.F.  Buss

Tilburg

9

+

33

=

42

52.

73 -

J.C.  Vogels

Asten

27

+

16

=

43

53.

43 -

P.G.M.J. van de Meulengraaf

Eindhoven

24

+

21

=

45

54.

5 -

R.H.  Verweij

Barneveld

35

+

12

=

47

55.

135 -

A.B.P.  Nelen

Breda

22

+

27

=

49

56.

181 -

C.J.  Keller

Hilversum

30

+

21

=

51

57.

40 -

M.W.J.G. van Kol

Asten

40

+

15

=

55

58.

46 -

A.G.C. van Lieshout

Someren

25

+

31

=

56

59.

112 -

J.M.A.  Stienen

Weert

21

+

36

=

57

60.

60 -

G.J.J.  Joosten

Liessel

4

+

56

=

60

61.

2 -

M.  Slob

Ijsselstein

8

+

54

=

62

 

165 -

W.A.M.  Swinkels

Helmond

19

+

43

=

62

63.

136 -

P.M.  Dorel

Haarlem

18

+

49

=

67

 

97 -

P.J.  Vogels

Eerde

20

+

47

=

67

65.

124 -

B.J.C. van Uythoven

Hapert

26

+

44

=

70

 

133 -

H.J.T.  Jagers

Boxtel

45

+

25

=

70

67.

84 -

J.P.H. van Beek

Reusel

40

+

32

=

72

68.

11 -

L.J.G.M.  Berkvens

Asten

30

+

43

=

73

 

52 -

J.P.W.  Vermeulen

Eindhoven

67

+

6

=

73

70.

18 -

A.J.  Baken

Valkenswaard

7

+

70

=

77

71.

74 -

A.A.M.E.H.  Rijsmus

Nuenen

39

+

39

=

78

72.

121 -

H. van Kasteren

Montfoort

45

+

39

=

84

73.

138 -

S.M.  Tramontano

Weert

46

+

39

=

85

74.

59 -

R.H.J. van Hoorn

Dessel

75

+

15

=

90

75.

107 -

R.  Gill

De Kwakel

16

+

77

=

93

76.

26 -

D.J.A.  Hover

Eindhoven

13

+

83

=

96

77.

30 -

W.J.A.  Vlassak

Nuenen

62

+

36

=

98

78.

88 -

A.J.M.  Jansen

Reusel

65

+

34

=

99

79.

180 -

P.J. van Eijk

Asten

66

+

37

=

103

80.

85 -

F.A.P.  Kooiman

Eindhoven

31

+

73

=

104

81.

29 -

P.G.W.A. van der Werf

Grashoek

100

+

5

=

105

82.

146 -

Y. Van Samang

Overpelt

38

+

68

=

106

83.

41 -

H.J.J.M. Op 't Roodt

Brunssum

45

+

64

=

109

84.

12 -

H.J.  Rouwhorst

Hooglanderveen

98

+

14

=

112

85.

111 -

E.J.A.M. van Beurden

Tilburg

41

+

78

=

119

86.

137 -

A.G.M.W.  Klokgieter

Helmond

59

+

62

=

121

87.

35 -

T.A.C.  Vlassak

Bladel

58

+

67

=

125

88.

56 -

L.J.H.  Merkx

Reusel

64

+

64

=

128

89.

147 -

J.P.  Snijders

Someren

43

+

99

=

142

90.

23 -

R.  Wouters

Deurne

19

+

129

=

148

91.

27 -

H.T.  Wijnen

Valkenswaard

67

+

87

=

154

92.

42 -

P.J.A.  Mijnendonckx

Retie

94

+

76

=

170

93.

126 -

T. Van Samang

Overpelt

50

+

151

=

201

 

155 -

F.J.  Jansen

Veldhoven

103

+

98

=

201

95.

143 -

R.J.P. van den Hoven

Montfoort

78

+

131

=

209

96.

142 -

H.E.J.M.  Mertens

Weert

47

+

200

=

247

97.

199 -

F.A.M.  Verberne

Deurne

189

+

74

=

263

98.

108 -

L.E.  Stienen-Dore

Weert

97

+

202

=

299

99.

197 -

R.J. de Pan

Goes

233

+

102

=

335

100.

78 -

G.  Esser

Diessen

73

+

280

=

353

101.

31 -

J.M. van de Kerkhof

Eindhoven

77

+

323

=

400

102.

156 -

A.S.  Vos

Zwolle

257

+

174

=

431

103.

87 -

F.J.J.M.  Wasmann

Bladel

294

+

144

=

438

104.

36 -

H.G.A.  Bots

Liessel

116

+

328

=

444

105.

57 -

E.C.  Oomen

Geldrop

292

+

155

=

447

106.

160 -

L.M.  Hoeben

Someren-Eind

237

+

213

=

450

107.

90 -

E.M.C.  Schellekens

Eindhoven

239

+

230

=

469

108.

53 -

R. van Gijn

Amsterdam

117

+

364

=

481

109.

77 -

C.M.M.  Seelen-Fenne

Neerkant

154

+

330

=

484

110.

161 -

M.H. v.d. Moosdijk

Asten

222

+

269

=

491

111.

144 -

J.J.G.  Vaessen

Sittard

144

+

363

=

507

112.

76 -

S.F.H.  Fremouw

Drunen

196

+

318

=

514

113.

75 -

C.  Dillen

Oosteind

197

+

318

=

515

114.

140 -

H.J.P.  Thijssen

Nuenen

233

+

302

=

535

115.

92 -

M.A.T.  Theunissen

Groesbeek

372

+

180

=

552

116.

158 -

J.C.M.  Pijnappels

Udenhout

207

+

352

=

559

 

157 -

A.A. van Loon

Drunen

207

+

352

=

559

118.

89 -

H.H.  Smits

Boxmeer

376

+

185

=

561

119.

49 -

C.D.M.  Hendriks

Veldhoven

88

+

484

=

572

120.

102 -

H.W.H.  Krijgsman

Almere Buiten

106

+

469

=

575

 

101 -

M.  Kwint

Hoorn (Nh)

107

+

468

=

575

122.

104 -

L.  Pijl

Mijdrecht

102

+

486

=

588

123.

106 -

R.  Bakker

Alkmaar

106

+

487

=

593

124.

103 -

N.  Swartsenburg

Vinkeveen

109

+

486

=

595

125.

105 -

J.  Saueressig

Bovenkarspel

109

+

488

=

597

126.

164 -

M.M.A.C. van den Brandt

Eindhoven

265

+

335

=

600

127.

159 -

G. van Giessen

Poederoijen

201

+

411

=

612

128.

81 -

H.A.J.A.  Seelen

Neerkant

255

+

360

=

615

129.

175 -

C.J. van den Heuvel

Heeze

177

+

447

=

624

130.

172 -

C.H.J.  Verbeek

Heeze

131

+

494

=

625

131.

44 -

B.J.M.  Bots

Liessel

510

+

121

=

631

132.

96 -

T.M.L.  Vinck

Asten

211

+

426

=

637

133.

183 -

M.A.H. van Cranenbroek

Budel

188

+

452

=

640

134.

33 -

A.M.C.M.  Beks

Veldhoven

155

+

487

=

642

135.

119 -

J.L.C.M.  Maas

Veldhoven

179

+

470

=

649

136.

127 -

B.  Tonneijk

Eindhoven

165

+

488

=

653

137.

113 -

A.J.H. van Alebeek

Den Dungen

144

+

510

=

654

138.

131 -

L.F.M.P. van Beek

Veldhoven

167

+

490

=

657

139.

71 -

W.  Wester

Amsterdam

450

+

227

=

677

140.

123 -

C.P.P.M. v.d. Brandt

Elshout

192

+

486

=

678

141.

95 -

H.H.P.  Gielen

Helmond

295

+

390

=

685

142.

184 -

J.P.  Bots

Valkenswaard

146

+

540

=

686

143.

169 -

S.  Hendrikx

Hamond-Achel

244

+

490

=

734

144.

99 -

P. van Hoof

Helmond

262

+

489

=

751

145.

162 -

H.E.M.  Vossen

Someren

294

+

461

=

755

146.

185 -

M.L.M.M.  Mersel

Nuenen

274

+

484

=

758

147.

151 -

T.A.W.  Daniels

Best

279

+

482

=

761

148.

117 -

M.W.A.  Beelen

Weert

276

+

488

=

764

149.

153 -

B.M.F. van Hout

Eindhoven

269

+

510

=

779

150.

100 -

L.F. van der Meeren

Zwaanshoek

283

+

510

=

793

151.

149 -

R.N.J.  Lebens

Geldrop

275

+

540

=

815

152.

65 -

R.S.  Stertefeld

Dommelen

306

+

510

=

816

153.

182 -

H.L.A.  Huibers

Nuenen

279

+

540

=

819

154.

191 -

G.P.W.  Daniels

Best

283

+

540

=

823

155.

114 -

M.A.J.  Smit

Hilversum

347

+

483

=

830

156.

50 -

H.J.A.C.  Frenken

Someren

350

+

487

=

837

157.

177 -

B.J.  Oosenbrug

Ijsselstein

299

+

540

=

839

158.

188 -

M.H.L.  Daniels

Best

301

+

540

=

841

 

110 -

W.J.C.  Smit

Almere

361

+

480

=

841

160.

196 -

H.A.L. van den Akker

Eindhoven

303

+

540

=

843

161.

179 -

R.M.  Oosenbrug

Ijsselstein

313

+

540

=

853

162.

168 -

S.J.H.  Schats

Mierlo

348

+

510

=

858

163.

69 -

O.E.M.  Maes

Valkenswaard

375

+

489

=

864

164.

186 -

J.W.M.  Rutten

Budel-Schoot

355

+

510

=

865

165.

154 -

H.J. van Lieshout

Ommel

340

+

540

=

880

166.

80 -

M.  Dadema

Eindhoven

371

+

510

=

881

167.

178 -

M.C.  Arnouts

Oirsbeek

379

+

510

=

889

168.

189 -

J.J.  Hompes

Budel-Schoot

351

+

540

=

891

169.

58 -

N.P.E.  Meijer

Ankeveen

450

+

480

=

930

 

54 -

J.W.  Steenbeek

Ankeveen

450

+

480

=

930

171.

139 -

R.J.P.  Gielen

Weert

464

+

471

=

935

172.

195 -

A.M.S.  Nijpels

Eindhoven

449

+

510

=

959

173.

198 -

L.W.M.  Linders

Gastel

427

+

540

=

967

174.

62 -

R.  Stalp jr

Bussum

450

+

540

=

990

 

321 -

J.  Tabak

Valkenswaard

480

+

510

=

990

 

192 -

F.J.J.  Aarts

Budel

480

+

510

=

990

177.

93 -

H.G. den Hertog

Nederhorst  Berg

510

+

514

=

1024

178.

194 -

M.  Klok

Bussum

510

+

540

=

1050

 

AUTOMOBIELEN NIET GEKLASSEERD

66 -

R.F.W. van Hulsel

Valkenswaard

94 -

B.W.G.M. van der Palen

Leende

98 -

R.A.S.M. van de Mortel

Sterksel

109 -

J.H.W. van Eijk

Asten

115 -

M.J.M.  Vermeer

Alphen

118 -

R.S. van Eeten

Baarle-Nassau

122 -

T.R.W.  Ausems

Steensel

132 -

V.C.J.M. v.d. Mierden

Hooge Mierde

134 -

J.P.A.  Rijks

Weert

150 -

J.W.G.M.  Kuijpers

St.Michielsgestel

152 -

H.J.M.H. van Rijswijk

Kinrooi

163 -

P.H.J.  Peeters

Eindhoven

166 -

F.C.  Loeff

Almkerk

170 -

C.F.B. van den Heuvel

Eindhoven

171 -

R.A.B.  Heuveling

Arendonk

173 -

S.J. van Eck

Bladel

174 -

J.G.  Vermond

Eindhoven

176 -

K.J.G.  Lepelaars

Hapert

309 -

T.L.  Kluijtmans

Son

 

Uitslag motoren

1.

316 -

J.P.A.  Zwegers

Luyksgestel

17

+

14

=

31

2.

319 -

G.H.F.J. van Leeuwen

Eindhoven

17

+

61

=

78

3.

318 -

A.C.  Jansen

Valkenswaard

17

+

62

=

79

4.

317 -

H.P.M. van Son

Neerpelt

21

+

65

=

86

5.

320 -

R.L.W.A.  Snoeren

Dongen

35

+

52

=

87

6.

305 -

R.  Slegers

Dessel

95

+

78

=

173

7.

303 -

F.J.M.G. van Deursen

Asten

93

+

123

=

216

8.

302 -

W.F.P. van Eijk

Asten

119

+

126

=

245

9.

308 -

M.J.D.C.  Jannes

Veldhoven

162

+

231

=

393

10.

48 -

H.C.M. van Eijk

Asten

236

+

169

=

405

11.

322 -

J.G.A.  Seelen

Neerkant

116

+

302

=

418

12.

323 -

E.J.M.  Maas

Deurne

144

+

301

=

445

13.

314 -

B.A.C. der Kinderen

Oirschot

292

+

156

=

448

14.

315 -

R.A.H. van Hout

Veldhoven

282

+

186

=

468

15.

301 -

A.A.L.  Dikker

Valkenswaard

165

+

307

=

472

16.

334 -

J.A.  Hurkmans

Someren

325

+

282

=

607

17.

312 -

D.M.A.  Jongbloets

Boxtel

130

+

480

=

610

 

311 -

P.J.H.F. van der Haagen

Boxtel

130

+

480

=

610

19.

310 -

A.C.M.  Schoenmakers

Oirschot

132

+

480

=

612

20.

335 -

G.J.T.M. van de Ven

Bakel

335

+

278

=

613

21.

333 -

A.C.P.  Raijmakers

Lierop

329

+

286

=

615

22.

332 -

F.C.  Cox

Budel

333

+

290

=

623

23.

313 -

T.G.U.M.  Douenburg

Boxtel

144

+

480

=

624

24.

307 -

P.L.  Alving

Mierlo

367

+

378

=

745

25.

306 -

E.W.J.  Pontenagel

Geldrop

370

+

382

=

752

26.

351 -

H. van Gils

Eindhoven

322

+

464

=

786

27.

350 -

M.M.H.  Nijpels

Eindhoven

327

+

463

=

790

28.

352 -

M.W.J.  Pontenagel

Geldrop

364

+

465

=

829

29.

344 -

H.J.P. van Dalen

Tilburg

384

+

480

=

864

30.

342 -

M.C.A. van Kasteren

Tilburg

404

+

480

=

884

31.

340 -

J.C.A. van de Gender

Tilburg

409

+

480

=

889

32.

346 -

J.A.J.  Gender

Tilburg

432

+

480

=

912

33.

349 -

P.C.H.  Nievergeld

Meijel

450

+

480

=

930

 

347 -

R.F.M.  Dwars

Nederweert

450

+

480

=

930

 

345 -

B.H.  Dwars

Reuver

450

+

480

=

930

 

MOTOREN NIET GEKLASSEERD

328 -

W.J.  Vermeulen

Veldhoven

329 -

J.M. v.d. Heuvel

Eindhoven

330 -

K.  Keulemans

Best

331 -

W.J. van den Heuvel

Wintelre

336 -

J.  Bethlehem

Uden

337 -

G.E.M.  Verheyden

Best

338 -

A.J.A.E. van Heeswijk

Best

339 -

M.  Harms

Uden

Uitslag Dames-equipes

1.

125 -

N.B.M. van de Gender

Tilburg

4

+

10

=

14

2.

40 -

M.W.J.G. van Kol

Asten

40

+

15

=

55

3.

165 -

W.A.M.  Swinkels

Helmond

19

+

43

=

62

4.

74 -

A.A.M.E.H.  Rijsmus

Nuenen

39

+

39

=

78

5.

85 -

F.A.P.  Kooiman

Eindhoven

31

+

73

=

104

6.

36 -

H.G.A.  Bots

Liessel

116

+

328

=

444

7.

57 -

E.C.  Oomen

Geldrop

292

+

155

=

447

8.

90 -

E.M.C.  Schellekens

Eindhoven

239

+

230

=

469

9.

76 -

S.F.H.  Fremouw

Drunen

196

+

318

=

514

10.

75 -

C.  Dillen

Oosteind

197

+

318

=

515

11.

183 -

M.A.H. van Cranenbroek

Budel

188

+

452

=

640

12.

188 -

M.H.L.  Daniels

Best

301

+

540

=

841

 

Uitslag Jubilarissen en Trofeen

ONDERSCHEIDING VOOR 40 JAAR DEELNAME

48

J.C.  Vogels

ASTEN

 

 ONDERSCHEIDING VOOR 25 JAAR DEELNAME

91

C.G.W. Verhoeven

VALKENSWAARD

332 M

F.C. Cox

BUDEL

 

 ONDERSCHEIDING VOOR 20 JAAR DEELNAME

43

P.G.M.J. van de Meulengraaf

EINDHOVEN

45

H.J.M. Bisschops

ASTEN

50

H.J.A.C. Frenken

SOMEREN

90

E.M.C. Schellekens

EINDHOVEN

315 M

R.A.H. van Hout

VELDHOVEN

318 M

A.C. Jansen

VALKENSWAARD

418 M

W.J.C. Bons

BORKEL EN SCHAFT

 

 ONDERSCHEIDING VOOR 10 JAAR DEELNAME

23

R. Wouters

DEURNE

76

S.F.H. Fremouw

DRUNEN

86

E.E.C. Snel

WEERT

108

L.E. Stienen

WEERT

128

J.M.C.H. van Uythoven

BLADEL

141

H.P.W.M. Timmers

EINDHOVEN

168

S.J.H. Schats

MIERLO

176

K.J.G. Lepelaars

HAPERT

347 M

R.F.M. Dwars

NEDERWEERT

 

 AMBRO SLEGERS WISSELBOKAAL<

346 M

J.A.J. van de Gender

TILBURG

 

BEST GEKLASSEERD EMAC – LID

316 M

J.P.A. Zwegers

LUYKSGESTEL

 

MARTIEN VAN EERD WISSELTROFEE

37

P.J.M. Vermeulen

NUENEN

33x

 

 

Merkenprijzen

 

RENAULT Geschonken door J. Janssen Autobedrijven  Nuenen

1.

25-

G.P.J. van Och

Valkenswaard

2.

70-

T.J.P.H.  Berkers

Zoetermeer

 

FORD Geschonken door  Ford Eindhoven

1.

129-

M.A.  Koppens

Boxtel

2.

13-

H.J.J.  Coppens

Reusel

  

 MERCEDES Geschonken door  EMA Helmond

1.

4 -

H.C. van Weert

Esch

Grootste groep klassering

CLUBS MET DE MEESTE DEELNEMERS

 

1.

De Peelcruisers

ASTEN

10

 

M.T.C. “1100”

TILBURG

10

 

M.C. “Boemerang”

VALKENSWAARD

10

4.

Algemene Buggie-club Holland

SOMEREN

8

 

A.S.C. van Hornerijders

WEERT

8

6.

Motobal Budel

BUDEL

6