EMAC

EINDHOVENSE MOTOR en AUTOMOBIEL CLUB

6 en 7 juni 2020 - 63e Vierlandenrit

Uitslag jaar 2015:

Uitslag 2015

Uitslag auto's

Uitslag motoren

Uitslag Dames-equipes

Uitslag Jubilarissen en Trofeen

Grootste groep klassering

Uitslag auto's

Klassering Startnummer Naam Woonplaats Straf totaal
1 113 A.J. van der Werf Helenaveen 1
2 114 F. Verberne Deurne 7
  1 G.E. Kooijman Kockengen 7
4 35 J.M.  Loomans Asten 8
  16 J.P.W. Goossens Eindhoven 8
6 20 D.J.M. Hover Hoofddorp 9
  111 M.M. Loomans Asten 9
  72 J.A.F. Kuijpers Tilburg 9
  71 C. Bertens Tilburg 9
  58 F.J.A.M. Peeters Veldhoven 9
11 57 M.J.B. Schoonen-Latour Breugel 10
  159 G.C.W. van Horen Evertsoord 10
  4 J.W.H. Manders Deurne 10
  14 R.F. Rijsmus Nuenen 10
  19 M. den Ouden Zaandam 10
16 115 J.P.W. Vermeulen Eersel 11
  152 R.H. Verweij Barneveld 11
18 51 T.J.P.H. Berkers Zoetermeer 12
  59 G.L.W. van Horssen Asten 12
  74 A.A.M.E.H. Rijsmus Nuenen 12
21 107 J.C. Vogels Asten 13
  116 R. Terhaag Groesbeek 13
23 69 N.B.M. van de  Gender Tilburg 14
24 10 W.M.G. Manders Deurne 15
  26 W.J.A. Vlassak Nuenen 15
  112 G.J.J. Joosten Liessel 15
  151 H. van Verseveld Lelystad 15
28 29 T.A.C. Vlassak Bladel 18
29 25 L.A.M. van der Vliet Maarheeze 19
30 2 H.C van Weert Esch 20
  119 M.A. Koppens Boxtel 20
32 103 P. Vogels Eerde 21
  148 P.J. van Eijk Asten 21
34 17 P.G.A. Hover Eindhoven 22
  60 A.G.C. van Lieshout Someren 22
  73 P.J.M. Vermeulen Nuenen 22
37 31 R.H.P.M. van Rijt Asten 24
  61 M.J.D.C. Jannes Veldhoven 24
  154 R.M. Schmidt Heiloo 24
40 18 D.J.A. Hover Eindhoven 26
41 30 A. Baken Valkenswaard 27
42 95 J. Raaijmakers Weert 28
  97 J.M.A. Stienen Weert 28
44 120 H.P.W.M. Timmers Eindhoven 29
45 100 S. Raaijmakers Stein 32
46 8 H.J. Rouwhorst Hooglanderveen 36
47 9 M. Paris Amstelveen 37
48 50 J.M.L.M. Wouters Deurne 41
  158 P.T. Wojcik Evertsoord 41
50 7 A.J. Dukino Eindhoven 42
  27 G. van Wel Mijnsheerenland 42
52 13 H.J.J. Coppens Reusel  44
53 49 R. Wouters Deurne 49
54 36 M.J.P. Janssen Tienray 51
  105 C.J. Keller Hilversum 51
56 96 H.E.J.M. Mertens Weert 55
  153 E. Vos Haarlem 55
58 12 J.C.A. Gevers Reusel 56
59 123 H.J.J.M. op 't Rood Brunssum 57
60 110 R.H.M.J. Munsters Deurne 58
61 28 M. van der  Linden Nieuw-Beijerland 67
62 37 S.T.H. van Woezik Helmond 68
63 66 J.P.H. van Beek Reusel 69
64 15 H.J.A. Manders Neerkant 71
65 11 P. Tensen Heeze 72
66 78 F.A.P. Kooiman-van der Aalst Eindhoven 73
67 117 R.H.A. Wils Valkenswaard 77
68 34 H.J.M. Bisschops Asten 82
69 65 A.J.M. Jansen Reusel 85
  134 R.M.J.M. Meulendijks Hapert 85
71 133 T.W.J. Vlassak Bladel 86
72 41 C.J. Manders Deurne 91
73 48 D.D.J.G. Bevers Deurne 95
74 104 E.C. Vermeulen Rotterdam 99
75 5 F.M.H.M. Hendriks Veldhoven 125
76 45 L.J.H. Merkx Reusel 133
77 94 J. Lueb Eersel 144
78 46 H.L.M. Merkx Reusel 146
79 91 J. van Rijswijk Kinrooi 147
80 6 M.C. Schillemans Veldhoven 166
81 79 R.J. de Pan Goes 217
82 99 Ben Nieuwesteeg Hechtel-Eksel 255
83 98 Tim Van Samang Overpelt 265
84 3 S.F.H. Fremouw Drunen 311
85 121 H.H. Smits Boxmeer 332
86 122 M.A.T. Theunissen Groesbeek 335
87 144 M.H. van de Moosdijk Asten 336
88 141 A.S. Vos Zwolle 339
89 140 L.M. Hoeben Someren-Eind 342
90 143 H.E.M. Vossen Someren 369
91 142 G. van Giessen Poederoijen 378
92 139 H.J.H Clermonts Valkenswaard 388
93 147 R. Bedeaux Piershil 409
94 108 R.J.M. Mulder Eindhoven 432
95 149 M.L.M.M. Mersel Nuenen 444
96 106 T. den Hengst Son en Breugel 449
97 132 D. van den Akker Eindhoven 453
98 55 R. Seelen Neerkant 460
  150 P.A.W. Donkers Nuenen 460
100 40 B.J.M. Bots Liessel 477
101 24 H.J. van Lieshout Ommel 490
102 83 L.T.S. Pijl Mijdrecht 509
103 39 P. Stevens Liessel 515
104 53 C.M.M. Seelen-Fenne Neerkant 528
105 42 T.J.M.  Munsters Asten 529
106 21 M.W.H. Daniels Best 536
107 125 B.J. Oosenbrug IJsselstein 539
108 23 R.J.P. Gielen Weert 549
109 44 H.C.M. van  Eijk Asten 553
  137 M.P. Wijnen Someren 553
111 43 A.J.T. Welten Asten 556
112 126 R.M. Oosenbrug IJsselstein 557
113 22 N. van Dijk Best 567
  136 A.H. Anker Helenaveen 567
115 84 F.J. Dijkema Sappemeer  568
116 81 M.R.  Kwint Hoorn (NH) 576
117 47 M.E.Y.M. van Gool Boxtel 579
118 85 M. Hof Gelselaar 581
119 80 H.W.H. Krijgsman Almere-Buiten 585
120 92 F. van Rijswijk Meeuwen 588
121 135 M.M.A.C. van den  Brandt Eindhoven 591
122 82 N.R. Swartsenburg Vinkeveen 592
123 93 H.J.H.M. van Rijswijk Kinrooi 610
124 127 C.J.E. der  Kinderen - van den Hurk Oirschot 619
125 90 S.N. Winter Blesdijke 620
126 33 J.E.S. Buijsers Someren 621
127 89 G. Cornet Deventer 623
128 38 A.M.C.M. Beks Veldhoven 631
129 32 H.J.A.C. Frenken Someren 643
130 88 R.A. Bakker Alkmaar 656
131 54 S.J.M. Geers Neerkant 666
132 52 J.L.C.M.  Maas Eindhoven 673
133 128 J.P. Snijders Someren 679
134 129 M.C.G.M van der Palen Leende 687
135 131 T.A.W. Daniels Helmond 714
136 102 T.M.L. Vinck Asten 719
137 145 N.C.M. Vendrig Someren-Eind 730
138 146 F. Swinkels Asten 736
139 130 G.P.W. Daniels Best 747
140 63 W.J.C. Smit Almere 758
141 64 M.A.J. Smit Hilversum 762
142 101 S.A. van der Kampen Someren-Eind 764
143 62 L.N.W. van Vreden Bussum 767
144 87 M. Valkeman Zutphen 860
145 156 M.A.H. van Cranenbroek Budel 871
146 70 T.F. Buss Tilburg 894
147 67 W. Meeusen Bussum 900
  138 M.M.H.  Nijpels Eindhoven 900
149 68 R. Stalp Jr. Bussum 901
150 157 J.J. Hompes Budel-Schoot 905
151 86 C.W. Krijgsman Hengelo 908
152 124 R. Stalp Sr. Bussum 930
  155 F.J.J. Aarts Budel 930
154 118 R. van  Gijn Amsterdam 977
155 75 D.C.M. Aerts Ulicoten 990
  76 T.R.W. Ausems Steensel 990
  77 M. Vermeer Alphen n.b. 990
  109 H.P.J. Kessels Neerkant 990

Uitslag motoren

Klassering Startnummer Naam Woonplaats Straf totaal
1 322 K.A.J. van de  Gender Tilburg 5
2 301 J.P. Zwegers Luijksgestel 11
3 305 G. van Leeuwen Eindhoven 26
4 310 A.A.B. Kooiman Eindhoven 33
5 302 A.C. Jansen Dommelen 54
6 303 R. Snoeren Dongen 58
7 304 H. van Son Neerpelt 69
8 306 H.T.C. van Doorn Eerde 344
9 318 H.J.M. Schafrat Nuenen 354
10 317 M.B.J. Broekx Eindhoven 376
11 314 J.C.M. Schoonen Breugel 401
12 315 E.H. Spoor Eindhoven 454
13 316 C.H.H.M. Verschuuren Veldhoven 461
14 336 M.W.J. Pontenagel Geldrop 528
15 335 E.W.J Pontenagel Geldrop 533
16 329 P.L. Alving Mierlo 594
17 331 L.U.C. Maesen Ellikom 596
18 328 A.C.P. Raijmakers Lierop 608
19 327 J.A. Hurkmans Someren 615
20 326 G.J.T.M. van de Ven Bakel 622
21 330 E. van der  Pol Vught 642
22 325 F.C. Cox Budel 658
23 309 D.M.A. Jongbloets Boxtel 686
24 308 P.J.H. van der Haagen Boxtel 691
25 307 A.C.M. Schoenmakers Oirschot 696
26 324 A.A.L. Dikker Valkenswaard 702
27 319 H.J.P. van Dalen Tilburg 786
28 321 J.A.J. van de  Gender Tilburg 806
29 320 J.C.A. van de  Gender Tilburg 819
30 323 J. Tabak Valkenswaard 870
31 311 J.G.A. Seelen Neerkant 900
  312 E. Willems Budel 900
  332 F.M. Gerris Nederweert 900
  333 B. Dwars Reuver 900
  334 P.C. Nievergeld Meijel 900
  337 M.M. Maas Weert 900
37 313 R.N.J. Lebens Geldrop 960

Uitslag Dames-equipes

Klassering Startnummer Naam Woonplaats Straf totaal
1 57 M.J.B. Schoonen-Latour Breugel 10
2 74 A.A.M.E.H. Rijsmus Nuenen 12
3 69 N.B.M. van de  Gender Tilburg 14
4 61 M.J.D.C. Jannes Veldhoven 24
5 78 F.A.P. Kooiman-van der Aalst Eindhoven 73
6 3 S.F.H. Fremouw Drunen 311
7 42 T.J.M.  Munsters Asten 529
8 156 M.A.H. van Cranenbroek Budel 871
9 334 P.C. Nievergeld Meijel 900

Uitslag Jubilarissen en Trofeen

Ambro Slegers Bokaal      
         
Startnummer Naam Woonplaats    
73 P.J.M. Vermeulen Nuenen    
         
Martien van Eerd Troffee      
         
Startnummer Naam Woonplaats Aantal deelnames
319 H.J.P. van Dalen Tilburg 33  
         
Beste Emac-lid      
         
Startnummer Naam Woonplaats Straf totaal
322 K.A.J. van de  Gender Tilburg 5  
         
10 jaar jubileum      
         
Startnummer Naam Woonplaats    
326 G.J.T.M. van de Ven Bakel    
414 H. Schoe Maarssen    
135 M.M.A.C. van den  Brandt Eindhoven    
420 S. de Lange Maarssen    
102 T.M.L. Vinck Asten    
         
20 jaar jubileum      
         
Startnummer Naam Woonplaats    
307 A.C.M. Schoenmakers Oirschot    
125 B.J. Oosenbrug IJselstijn    
58 F.J.A.M. Peeters Veldhoven    
1 G.E. Kooijman Kockengen    
35 J.M. Loomans Asten    
9 M. Paris  Amstelveen    
156 M.A.H. van Cranenbroek Budel    
55 R. Seelen Neerkant    
29 T.A.C. Vlassak Bladel    
51 T.J.P.H. Berkers Zoetermeer    
         
25 jaar jubileum      
         
Startnummer Naam Woonplaats    
105 C.J. Keller Hilversum    
139 H.J.H Clermonts Valkenswaard    
323 J. Tabak Valkenswaard    

Grootste groep klassering

Klassering Groepsnaam Plaats
1 Motoball Budel
2 4LR Drivers Team Almere
3 MTC Sint Joris Veldhoven